Gun Club VR gerçekçi FPS deneyimini PS VR’a taşıyacak

Kısa bir süre önce PlayStation VR için Rush VR wingsuit – uçuş oyununu duyuran The Binary Mill, PC oyunlarından bir diğerini platforma taşıyor. Bu kez şirket silah simülasyonu Gun Club VR ile yeni FPS deneyimini duyurdu. Yayınlanan duyuru fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Gun Club VR


  • Çarpıcı gerçekçilik: Son derece detaylı ve tamamen interaktif silah modelleri gerçek dünya balistikleri üzerine geliştirildi. Oyuncular silahları yükleyebilir, horozu çekebilir ve ateşleyebilirler. Güvenliği kaldırın, burst-fire ya da tam otomatik seçeneğini seçin, kundağı kavrayın. Gun Club VR silah çeşitliliği konusunda geniş bir deneyim sağlar.
  • Yükseltme ve özelleştirme: Oyuncular, yüzlerce eklentinin ve silah yükseltmelerinin kilidini açabilirler. Pikatini ray sistemi sınırsız özelleştirme sağlar. Kundaklar ve dürbünler, genişletilmiş şarjörler ve lazer görüşleri ile silahlar herhangi bir senaryoya uyacak şekilde özelleştirilebilir.
  • Etkileşimli çeşitlilik: Gun Club VR, rehine kurtarmadan korkunç zombi kıyametine kadar çok sayıda farklı senaryo sunuyor. Gerçek atış pratikleri için klasik hedef çeşitliliği var. Zaman sınırı yok, skor yok, sadece oyuncu ve silah.
  • Devasa silah çeşitliliği: Tabancalar, hafif makineli tüfekler, shotgun’lar, taaruz tüfekleri, bomba atarlar… Tüm dünyadan en ikonik silahlar etkileşimli olarak modellendi.

Gun Club VR, yılın sonlarına doğru PS VR platformuna gelecek.