Firewall Zero Hour taktiksel FPS deneyimini PS VR’a getiriyor!

2018’in en çok beklenen PlayStation VR oyunlarından biri olan Firewall Zero Hour sonunda resmi bir çıkış tarihine sahip. Geliştirici First Contact Entertainment oyunun 28 Ağustos’ta piyasaya sürüleceğini ve hem dijital hem de fiziksel versiyonlarının yer alacağını açıkladı.

Taktiksel takım tabanlı 4v4 FPS deneyimini oyunculara sunacak olan oyun yakında ön siparişe açılacak. Fiziksel paket içeriği oldukça ilginç, çünkü bir PlayStation VR hedef kontrol cihazını da içerecek. Farpoint gibi, Firewall Zero Hour da silahınızın görüşünü, köşelerden ateş etmeyi ve yalnızca hedef kontrol cihazının mümkün kıldığı diğer gerçekçi kolaylıkları destekleyecek. Standart DualShock 4 kontrolü de PS VR Aim kullanmayan oyuncular için destekleniyor.

Firewall Zero Hour PS VR FPS firewall zero hour

Hassas verilerle dolu dizüstü bilgisayarları savunma ve bunlara saldırma temasıyla, oyun tam bir bir takım oyunu deneyimi. Dörder kişilik takımlar insanları, AI (yapay zeka) oyuncuları veya her ikisini de içerebiliyor. Dokuz harita konumu Rusya, İngiltere ve Orta Doğu’da dağılmış ve eğitim modları da mevcut. Böylece tek başınıza veya diğer oyuncularla AI rakiplere karşı pratik yapabilirsiniz.

Son olarak, Tek Oyunculu Eğitim Modu da dahil olmak üzere tüm modlar için internet bağlantısı gerekiyor.  Ayrıca PS Plus sadece Çok Oyunculu Eğitim ve Çok Oyunculu Kontrat modları için gerekli.

Firewall Zero Hour ön sipariş paketleri neler sunuyor?

Dijital paket, denetleyici ile birlikte gelmezken, ön siparişler için bir “Zero Hour paketi” içeriyor. Paket; ekstra oyun içi para, 24 saat için iki kat tecrübe puanı, beş özel oyun içi eşya ve kurşunlara dirençli karakter Sarah “Texas” Wells‘in kilidini açıyor. Dijital ön siparişler aynı zamanda oyunun 12 karakterinden dördünün avatarlarını bonus olarak veriyor.