Beat Saber’ın ilk Müzik Paketi için tarih belli oldu!

Beat Saber ile yolunuza çıkacak yeni müziklerin gücünü hissetmeye hazır olun! Bir sonraki DLC partisi için çıkış tarihi açıklandı ve Beat Games oyunun Twitter hesabından yeni müziklerin 14 Mart 2019’da geleceğini duyurdu.

İlk içerik paketi 10 şarkı içerecek, ancak eklenecek parçalar henüz açıklanmadı. Ayrıca şu anda DLC içerikleri için 30 şarkı üzerinde çalışılıyor. Beat Saber’ın yeni eklenen Expert+ modunun yanı sıra, yaklaşan güncellemeler ritmi sürdürmek için ücretsiz bazı içerikler sunacak. Geliştiricinin genişlemenin PS VR sürümünü neredeyse bitirdiğini, PC sürümü üzerinde yapılan çalışmalar nedeniyle içeriğin zaman aldığını açıklamıştı.

Beat Saber PS VR ve PC platformlarında oynanabilen müzik ritim oyunu. Gerçek bir Jedi gibi hissedenler ve gitar ya da davul kullanmaktan sıkılanlar ışın kılıçlarıyla ritmin tadını çıkarabilirler.

Şarkı listesinin zayıf olduğu kesin ve bu oyuna doymayı zorlaştırıyor. Beat Saber türünde özgün, eğlenceli bir yapım ve VR’ın avantajlarından başarılı bir şekilde yararlanıyor. Müziği kullanarak hem eğlenip hem de antreman yapmanın bir yolu da denebilir.