Beat Saber’ın çıkış tarihi oynanış fragmanıyla açıklandı

Beat Saber nihayet 20 Kasım 2018’de PlayStation VR için gelecek. VR ritim oyunu, PlayStation Move hareket kontrol cihazı odaklı oynanıyor ve ışın kılıçlarını müzik için hazırlıyor.

Beat Saber‘daki tüm seviyeler ve müzikler, oyuncuların deneyimleyebilmeleri için akıcı bir deneyim sağlıyor ve türündeki diğer oyunlara benzemiyor. Studio Beat Games oyunun erişilebilirliğini temel olarak herkesin anlayabileceğini ve birkaç saniye içinde oynayabileceğini belirtiyor. Yani oynayabilmeniz için özel bir yeteneğe ihtiyacınız yok. İşte oyun için yayınlanan yeni oynanış fragmanı:

Beat Saber basitçe gelen ritimleri (küçük küpler tarafından temsil edilen) kestiğiniz benzersiz bir VR oyunu. Her vuruş kullanmanız gereken kılıcı ve aynı zamanda eşleştirmeniz gereken yönü gösterir. Müzik seviyelere mükemmel uyum sağlamak için oluşur. Küpleri keserken ve engellerden kaçınarak oyuncuları neredeyse dans ettirecek bir oyun. Her kestiğiniz her küp, ritmi vurgulamak için mükemmel ses ve görsel efektlerle güçlü bir şekilde destekleniyor.

DJ-Jedi olma fanteziniz varsa Beat Saber ve PS VR bunun için tatmin edici bir deneyim.