Ace Combat 7 ile gökyüzündeki kaos PS VR’a taşınıyor

Kaos, yeni Ace Combat 7 PS VR fragmanında yerini aldı. Bandai Namco Entertainment bunu VR tutkunları için gerçek bir deneyim olarak değerlendiriyor. Oyun, tam bir PlayStation VR campaign’i sunacak ve son fragman, oyunun gözlükte nasıl göründüğünü ve işlediğini gösteriyor.

Ace Combat 7: Skies Unknown VR fragmanı

Yaklaşan aksiyon dolu uçuş simülasyonunda yeni silahlar, uçuş kontrolleri, süper silahlar, A-10C Thunderbolt II gibi uçaklar, çok amaçlı avcı F-35C ve daha yüksek performanslı Rafale M gibi uçaklara sahip olacak.

Bandai Namco, Ace Combat 7: Skies Unknown‘u PlayStation 4, Xbox One ve PC için 18 Ocak 2019’da yayınlamayı hedefliyor.

Oyundan en özel sahneler, önümüzdeki hafta başlayacak Tokyo Game Show öncesinde düzenlenen Sony Konferansı sırasında gösterildi.

Ace Combat 7: Skies Unknown’da dünyanın en iyi savaş uçaklarında seçkin bir savaş pilotu olacaksınız. Modern uçaklar arasında seçim yaparak onları son teknoloji süper silahlarla donatabileceksiniz. Gökyüzüne yükselerek cesaret isteyen hava saldırılarına ve gerilim dolu taktiksel it dalaşlarına hazır olun.

Bu arada Tokyo Game Show 2018, 20 Eylül Perşembe günü başlayacak ve 23 Eylül 2018 Pazar günü sona erecek. Yakuza’nın geliştiricilerinden yeni oyun Project Judge ve Kingdom Hearts VR deneyimini de içeren yeni oyunların duyuruları şimdiden yapıldı.