A Fisherman’s Tale gizemli dünyasını VR’a taşıyor

Macera ve bulmacaları VR’a taşıyacak A Fisherman’s Tale‘i merak edenler çok fazla beklemeyecekler. Yayıncı Vertigo Games, oyunun 22 Ocak 2019’da tüm VR platformlarına geleceğini duyurdu.

Geliştirici Innerspace VR yeni oyunlarının gelişini kutlamak için, 360° video olarak yeni bir fragman yayınladı. İşte A Fisherman’s Tale’in 4K desteği de içeren yeni fragmanı:

A Fisherman’s Tale PlayStation VR, Oculus Rift, HTC Vive ve Windows Mixed Reality de dahil olmak üzere tüm VR platformlarında kullanılabilecek şekilde geliştirildi.

A Fisherman’s Tale hakkında


Kulübesinde yalnız ve dünyadan bihaber minik bir balıkçı kuklası Bob’un yerine geçin. Radyoda fırtına haberi verilirken, çıkıp deniz fenerini yakacaksınız! Kulübenizden birkaç tuhaf arkadaşla çıkmaya çalışırken, dışarıda beklemediğiniz şeyleri göreceksiniz.

  • İnanılmaz Sanal Gerçeklik bulmacalarında doğa kanunlarını çiğneyin.
  • Büyük Fırtınadan önce tuhaf arkadaşlarınızla deniz fenerinin tepesine ulaşın.
  • Sürükleyici ve muhteşem sanal gerçeklik ortamında, ellerinizle eşyaları yerden kaldırın, fırlatın, birleştirin ve kullanın.
  • Minnacık model deniz fenerinizle oynayın. Sonra onun içindeki deniz feneriyle, sonra da onun içindekiyle… Yoksa onun içinde de mi bir deniz feneri var?
  • Sanal Gerçeklik içinde sıra dışı bir uzunluğa sahip Fisherman’s Tale ile gerçeği gün yüzüne çıkarın.

Arizona Sunshine ve Skyworld’ü hazırlayan Vertigo Games ekibi tarafından geliştirilen A Fisherman’s Tale ile gizemli bir dünyanın kapılarını aralayacağız gibi görünüyor.