PlayStation Music’te Spotify 10 yeni ülkede hizmete sunuldu

PlayStation Music’te Spotify gün geçtikçe daha fazla bölgeye yayılıyor. PlayStation ve Sony kullanıcıları sevdikleri oyunları oynarken, aynı zamanda favori müziklerinin tadını çıkarabiliyorlar.

Şu anda ülkemizde de kullanımda olan PlayStation Music’te Spotify hizmeti artık; Kolombiya, Arjantin, Hindistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Katar, Umman, Kuveyt ve Lübnan’da başlayacak.

50 milyondan fazla şarkı ve 3 milyar çalma listesiyle oyuncuların oyun oynarken dinleyebilecekleri çok sayıda müzik seçeneği var. Spotify’ın PlayStation Music’teki ücretsiz servisine PlayStation 4, PlayStation 3, Xperia akıllı telefon ve tabletleri ve web tarayıcısı üzerinden erişilebiliyor.

Daha önce Spotify Premium aylık abonelik servisine abone olmayan kullanıcılar bir aylık ücretsiz deneme sürecine kaydolarak, reklamsız ve yüksek kaliteli müzik deneyimine erişebilirler. eğer halihazırda Spotify kullanıcısıysanız, Spotify hesabınızı PS Music uyumlu cihazlara bağlamanız yeterli.

PS4 ve PS3 kullanıcıları, Android ve iOS için resmi Spotify uygulamasındaki Spotify Connect özelliğini kullanarak müziklerini daha rahat kontrol edebilirler. Böylece mobil cihazları üzerinden çalma listesi seçebilir, şarkı atlayabilir ve ses seviyesini ayarlayabilirler. Ayrıca PlayStation 4 sahipleri cihazın paylaş düğmesi özelliğini kullanarak hangi parçaları dinlediklerini arkadaşlarına ve ailelerine gösterebilirler.

PlayStation Music’te Spotify ülkemizde de hizmet veriyor ve oyun deneyiminizi daha ileri seviyeye taşımanıza yardımcı oluyor. Detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.