Yeni ‘Alp Yeşili’ Dualshock 4 kontrol cihazı tanıtıldı

Yeni bir DualShock 4 modeline hasret kalan oyuncular için koleksiyonlarına çeşitlilik katacak ‘Alpine Green’ (Alp Yeşili) modeli duyuruldu. PlayStation Blog‘a göre Alp Yeşili ve beyaz renk tonlarına sahip yeni kontrol cihazı 15 Nisan 2019’dan Avrupa bölgesinde satışa sunulacak.

Yeşil ve beyaz renkler DualShock 4 ailesinin yeni üyesi için göz alıcı şekilde bir şekilde bir araya geliyor. Düğmelerin beyaz olması her PlayStation sembollerinin renginin daha önce hiç olmadığı kadar belirgin görünmesini sağlıyor. Ayrıca küçük olmasına rağmen bir detay da; kontrol düğmelerini (d-pad) vurgulayan yaldızlı oklar. Alp Yeşili modeli güzel bir uyumla sadeliğe küçük bir dokunuş yapıyor.

Alpine Green DualShock 4, Berry Blue, Blue Camo ve Sunset Orange gibi yeni modellerle birlikte kadroya katıldı. Ondan önce Midnight Blue ve Steel Black gibi renkler ilk kez piyasaya çıkmıştı. Bunu göz önünde bulundurarak, eğer Alpine Green size hitap etmiyorsa yeni renk seçeneklerinin yakında ortaya çıkması mümkün.

Avrupa için fiyatlar henüz açıklanmasa da, yeni Dualshock 4 modelinin Amerika’da 64.99 dolardan satışa çıkacağı duyuruldu.