Stranger Things 3 ücretsiz PS4 teması yayınlandı

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in 3. sezonu başlıyor. Dizinin heyecanla beklenen yeni sezonu bugün itibaruyla başladı ve 80’ler drama, aksiyon ve gerilim teması karışımı ekranlara geri döndü. Yeni sezonu ve yine bugün yayınlanan Stranger Things 3: Oyun‘u kutlamak için PS4 teması yayınlandı.

Stranger Things 3 temasını PlayStation Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. PlayStation resmi hesabı arka plan müziğiyle birlikte yeni temayı tanıttı. Diziye özel tema PS4’te gördüğümüz ilham verici dinamik temalardan biri ve diziyi takip ediyorsanız cihazınız için harika bir seçenek olabilir.

Stranger Things 3: Oyun Netflix’in popüler dizinin 3. Sezonuna eşlik eden resmi oyun. Diziden aşina olduğunuz olaylar oyunda karşınıza çıkacak, ayrıca hiç görülmemiş maceraları, karakter etkileşimlerini ve sırları da keşfedeceksiniz. Macera oyunu, retro sanat tarzıyla modern oyun mekaniklerini harmanlayarak nostaljik bir eğlenceye yepyeni bir soluk getiriyor.

Oyunun özünde tıpkı dizideki gibi ekip çalışması var. Yerel iki oyunculu ekipler olarak Hawkins dünyasını keşfedebilir, bulmacaları çözebilir ve dizinin 12 sevilen karakterinden birini seçerek Baş Aşağı Dünya’nın kötülükleriyle savaşabilirsiniz.

Stranger Things: Oyun PlayStation 4, Xbox One, PC, Android ve iOS için yayınlandı.