PlayStation 4’ün yeni sınırlı üretim Steel Grey modeli tanıtıldı

Sony yeni PlayStation 4 modelini tanıttı ve oldukça göz dolduran bir tasarıma sahip. PlayStation State of Play canlı yayını sırasında Days of Play etkinliğine özel sınırlı üretim Steel Grey gösterildi.

Yeni PlayStation 4 adından da anlaşılacağı üzere çelik grisi bir görünüm sunuyor ve üzerinde PlayStation ile özdeşleşen üçgen, daire, X ve kare sembolleri bulunuyor. Ayrıca konsolla uyumlu DualShock 4 kontrol cihazı da cihaza eşlik ediyor. Daha yeni ve daha ince bir tasarımla karşımıza çıkan Steel Grey modeli 1 TB’lık depolama alanına sahip. Fiyatı henüz açıklanmasa da, standart PlayStation 4 modeliyle aynı çizgide olması halinde sistemin 300 dolar bandında olması bekleniyor.

İşte PlayStation 4‘ün tasarımı oldukça şık, yeni sınırlı üretim Steel Grey modeli:

Sony geçtiğimiz yıl da alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan sınırlı üretim Days of Play PS4 modeli ortaya koymuştu. Yeni Steel Grey modelinin Days of Play etkinliğinin başlamasıyla birlikte Haziran ayında satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Days of Play Sony’nin oyun ve donanım olarak yenilikler ve fırsatlar sunduğu yıllık PlayStation etkinliği.

Son olarak PlayStation State of Play’in 2. Bölümü dün canlı olarak yayınlandı ve yeni PlayStation 4 Steel Grey’i tanıtmasının yanı sıra, birçok yeni oyun duyuruldu. Monster Hunter: World için oyunu baştan yazacak Iceborne DLC’si de tanıtıldı. Yayından tüm duyurulara ve gösterilen fragmanlara buradan erişebilirsiniz.