Dualshock 4 ailesine üç yeni renk seçeneği ekleniyor!

Sony, Ekim ayında satışa sunulacak üç yeni DualShock 4 kablosuz kontrol cihazını tanıttı. Her zaman olduğu gibi, yine her model isimleri gibi rengini yansıtan şıklıkta ve PlayStation 4 konsollarınızı canlandıracak.

Dualshock 4 yine rengarenk ve şık tasarımlarla geliyor

PS4‘te gizli görevlerleri sevenler için sunulacak olan Blue Camouflage, mavi tonlarda bir kamuflaj tasarımı. Mavi ve siyah renk şemasına ve tanıdık bir siluet desenine sahip.

Berry Blue, mor düğmelerle tamamlanmış gök mavisi renginde ve PS4 konsollarına güçlü bir renk seçeneği eklemek isteyenler için harika bir seçenek. Yine sınırlı bir süre için sunulacak olan Sunset Orange benzer şekilde parlak turuncu ve mor renkler taşıyor.

Gold, Silver ve Black Steel’in geri dönüşünün yanı sıra, metalik aralığın parçası olarak sunulacak olan büyüleyici Copper kontrol cihazı da Dualshock 4 ailesine katıldı.

Dualshock 4 metalik dualshock 4

Yeni kontrol cihazları, daha önce sunulan Green Camo, Urban Camo, Sunset gibi geçmişte sunulan modelleri tamamlayıcı olarak geliyorlar.

Dualshock 4 dualshock 4

Sony’nin rengarenk yeni Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazlarını nasıl buldunuz? Ayrıca şirket geçtiğimiz haftalarda 500 milyonu aşan PlayStation satışlarını sınırlı üretim PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürümü ile kutlamıştı ve görmenizi öneririz.