Kingdom Hearts: VR Experience'ın 2. Bölümü duyuruldu

Kingdom Hearts: VR Experience'ın 2. Bölümü duyuruldu
Kingdom Hearts: VR Experience Şubat ayının sonunda yayınlandı ve VR deneyiminin 2. bölümü yolda. Ücretsiz güncellemeyle gelecek yeni bölüm hayranların sevilen seriyi leşfedecekleri yeni yollar sunacak. Kingdom Hearts: VR Experience'ın...

Kingdom Hearts: VR Experience Şubat ayının sonunda yayınlandı ve VR deneyiminin 2. bölümü yolda. Ücretsiz güncellemeyle gelecek yeni bölüm hayranların sevilen seriyi leşfedecekleri yeni yollar sunacak. Kingdom Hearts: VR Experience'ın bir sonraki bölümü 24 Temmuz'da yayınlanacak.

Yeni güncelleme Hercules üzerine kurulu Olympus Coliseum da dahil olmak üzere seriden favori dünyalar ekleyecek. Ayrıca PlayStation Move hareket kontrol cihazının kullanılmasını mümkün kılarak daha derin bir deneyim sunacak. Square Enix oyuna daha fazla dünya eklemeyi planlıyor ve neler planladıklarını zaman içinde göreceğiz. Deneyim derinleştikçe seçenekler daha da artıyor.

Kingdom Hearts: VR Experience'ın bağımsız bir oyun olmadığını hatırlatalım. Etkileşimler olmasına rağmen serinin geçmişindeki önemli anları tecrübe ettiğiniz bir deneyim olarak tanımlayabiliriz. İlk bölümün Kingdom Hearts 3 lansmanından önce yayınlanması hedefleniyordu. Ancak gecikme yaşandı ve sonunda 28 Şubat 2019'da yayınlandı.

Kingdom Hearts hayranları için 2019 büyük bir yıl oldu. Uzun yıllardır beklenen Kingdom Hearts 3 sonunda yayınlandı. Oyun başarılı satışlar ve olumlu eleştiriler aldı. Oyun için yeni bir DLC daha planlanıyor ve sadece yeni hikaye içerikleri değil bazı ekstra zorlu yeni boss savaşlarını da içerecek. Kingdom Hearts: VR Experience ise sadece pastanın üzerindeki çilek diyebiliriz.

Kingdom Hearts: VR Experience'ın ikinci bölümü 24 Temmuz 2019'da PlayStation VR'a özel olarak yayınlanacak.