Jurassic World: Evolution 1.4 güncellemesi yayınlandı

Jurassic World: Evolution bugün yeni Challenge modu, daha fazla açık dünya seçeneği, dinozorların boyutlarında değişiklik ve daha fazlasını içeren bir güncelleme alıyor. Güncellemenin PlayStation 4 oyuncuları için bir süre gecikeceği belirtildi.

Jurassic World: Evolution Challenge modu ile güncelleniyor

Jurassic World: Evolution 1.4 güncellemesi, oyuncuların Isla Nublar üzerinden bir miktar kazanç ve ayarlanabilir zorluk seviyesiyle çalışmalarına olanak sağlayan Challenge modunu sunuyor. Yeni mod, Hammond Foundation ücretleri, sözleşme iptal cezaları ve kişisel en iyi tamamlama süreleri de dahil olmak üzere yeni mekanikler de içerecek.

Oyuncular Challenge Mode’u herhangi bir zorlukta ve daha sonra Jurassic zorlukta ilk kez tamamlayarak platformlarda başarılara / kupalara bağlı olarak özel kozmetiklerin kilidini açacaklar.

Jurassic World: Evolution, Sandbox modunda artık dinozorların ömrünün sona ermesini kaldıracak ve böylece sonsuza kadar yaşayabilecekler. Ayrıca zorluk ayarını ve besici ikmalini ve güç değişimini içeren daha fazla seçeneğe sahip olacak.

Korece ve İtalyanca dil desteği, yeni görüntüleme kameraları ve sözleşme türleri eklemenin yanı sıra yeni güncelleme, kariyer modunda her adada 5 yıldız elde ettikten sonra oynamak istediğiniz günün saatini seçmenize izin verecek.

Son olarak, Frontier Developments ekibi oyundaki bazı etoburların boyutlarına ilişkin geri bildirim aldı ve Ceratosaurus, Tyrannosaurus Rex, Spinosaurus ve Giganotosaurus’un boyutlarını artıracaklar.

Jurassic World: Evolution, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 11 Haziran 2018’de yayınlandı.

yorum Yap