IO Interactive, James Bond oyunu Project 007 üzerinde çalışıyor

Hitman serisinin geliştiricisi IO Interactive, Project 007 olarak adlandırdığı yeni bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. James Bond oyunu hakkında daha fazla ayrıntı verilmedi. Ancak geliştirici merak uyandıran yeni projesi için kısa bir teaser yayınladı.

IO Interactive’in James Bond oyunu için yayınladığı video kısa ve hiçbir önemli detay sunmuyor. Ancak 007 logosu ve tanınabilir tema müziği kesinlikle film serisinin hayranlarını heyecanlandırmak için yeterli. Stüdyo şimdilik oyunun kod adı olarak Project 007’yi kullanıyor. Geliştiricinin yayınladığı teaser videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

James Bond oyunu Project 007 için yayınlanan teaser:

Oyuncular, IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Project 007’de orijinal bir hikayede film dünyasının ikonik karakteri James Bond rolünü üstlenecekler. Yukarıdaki gönderide sağlanan bağlantı, esasen tweet’in bilgilerini tekrar eder. Stüdyonun sosyal medya hesaplarından paylaştığı linkte, heyecan verici projeyi geliştirmeye yardımcı olmaları için dünyanın dört bir yanından seçkin yetenekleri işe aldığı belirtiliyor.

Teaser videosunda oyunun çıkış tarihi ve platformları açıklanmıyor. IO’nun yeni projesi hakkındaki detayları ne zaman açıklayacağı henüz bilinmiyor. Geliştirici geçen yılın sonlarında konsol ve PC’ye gelecek iddialı bir oyun için WB Interactive Entertainment ile birlikte çalışacağını duyurmuştu. Eğer bahsedilen oyun bu ise, WBIE artık bilinmeyen nedenlerden artık dolayı projeye dahil değil gibi görünüyor.

IO Interactive, Hitman 3 ile yaptığı çalışmalara benzer şekilde Project 007’yi kendi başına geliştiriyor ve yayınlıyor. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın.

yorum Yap