Red Dead Redemption 2 incelemesi: Rockstar iddialı geliyor

Red Dead Redemption 2 incelemesi: Rockstar iddialı geliyor
Red Dead Redemption serisi çoğu playstation oyuncusu için vahşi batı özlemini gidermelerini sağlayan bir oyun olmuştur. Günümüzde vahşi batı temalı büyük çapta oyun eksikliği de olduğunu düşünürsek, Red Dead Redemption...

Red Dead Redemption serisi çoğu playstation oyuncusu için vahşi batı özlemini gidermelerini sağlayan bir oyun olmuştur. Günümüzde vahşi batı temalı büyük çapta oyun eksikliği de olduğunu düşünürsek, Red Dead Redemption 2 bu eksikliği tek başına kapatmaya geliyor gibi duruyor. Daha detaylı bakacak olursak, Red Dead Redemption 2, Rockstar Studios tarafından geliştirilen, Rockstar Games tarafından da yayınlanacak olan Vahşi Batı temasına sahip aksiyon-macera türü bir oyundur. Tahmin ettiğiniz üzere Red Dead Redemption oyunun devamı niteliğinde olacak bir oyun.

Red Dead Redemption 2 Rockstar Games

Şimdi gelelim verilen detaylara;

Şuana kadar gelen detaylar üzerine, hikaye bir önceki oyunun devamı niteliğinde ilerleyecek. Hikayemizin ana kahramanı bir önceki oyundaki kahramanımızın oğlu olan Jack Marston olacak. Oyun fragmanlarında ve videolarında görünenlere göre, oyunun geçmiş zamanlarını flashback geçişleri ile oynayabileceğiz. İlk oyunun üç yıl sonrasını konu alacak. Oyunda katılabileceğiniz multiplayer altında büyük av görevlerinin olacağı söz konusu. Farklı çetelere katılabileceksiniz. Oyunda avlanmak için gezdiğiniz zamanlarda, avlayacağınız her hayvanın kendine göre özelliği olacak. Yani bütün hayvanları aynı şekilde değil de, her avınız için farklı bir yol izleyeceksiniz. Yerleşim alanlarında casinolara gidebileceksiniz. Bunların yanında ekonomi olayını da elimize alabileceğiz. Silahlar satın alıp tren vagonlarına takıp ölüm makineleri yaratabileceksiniz.

Red Dead Redemption 2 Rockstar Games

RED DEAD REDEMPTION 2 ÖN SİPARİŞ BONUSLARI

Red Dead Redemption 2'nin ön sipariş ile sağlayacağı bonuslar duyuruldu. Gelin bakalım neymiş bu bonus içerikler:

  • The Outlaw hayatta kalma kiti.
  • Savaş atı
  • Red Dead Redemption 2 özel hikâye modu ve nakit para
  • GTA online için size sunulacak olan 500.000 dolar GTA oyun içi para.
  • 31 Temmuz’a kadar sipariş veren oyuncular için birde oyun içi hazine haritası sunulacak olan bonuslar arasında.
Battle Royale Redemption!

Evet, yanlış duymadınız Battle Royal modu Red Dead Redemption 2’ye de geliyor. Rockstar'dan sızdırılan bilgiler arasında oyunun çevrim içi modlarından biri olarak belirlenmiş olarak duran mod Battle Royale. Beklendiği üzere oyun pazarını son zamanda çok büyük bir şekilde domine eden Battle Royal moduna Rockstar Games de sessiz kalmadı. Bu mod çok yüksek ihtimalle GTA 5'teki gibi mini oyun şeklinde oyuncuların karşısına çıkacak gibi duruyor. Şimdilik oyuna yakışacak gibi duran modu çıktığında bol bol deneme fırsatımız olacak

Red Dead Redemption 2 Rockstar Games
Fiyatlar Ne Fiyatlar?

E gelelim şimdi en çok merak edilen, kafa kurcalayan soruya. Biz bu oyunun ön siparişine ne kadar ödeme yapacağız. Şuanda piyasada belirlenen ön sipariş fiyatlandırmaları şu şekilde:

-Red Dead Redemption 2: 299TL

-Red Dead Redemption 2 Special Edition: 379TL

-Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition: 449TL