Batman: The Enemy Within

The Telltale Games’den güzel haber var. Sevilen oyun serisini Batman’in 2. sezonu için geri sayım başladı. Batman: The Enemy Within 8 Ağustosta Playstation Store’da ki yerini alacak. Batman: The Enemy Within fiyatı henüz açıklanmasa dahi diğer serilerle aynı fiyatta olacağını tahmin etmek çok zor değil.

Batman: The Enemy Within

The Telltale Game‘in sevilen oyunu 2. sezonu ile geri dönüyor. Seçim tabanlı bu oyun ile Bruce Wayne’in yeni maceralarına adım atacağız. İlk sezonda bize kısmi olarak yardım eden Joker bu sezonda ise düşmanımız olarak karşımıza çıkacak.

batman: the enemy within

Yeni Telltale Serisi ile birlikte Gotham Şehri’nde ki maskeli kahramanımız halkın güvenini kazandırmaya çalışacağız. Yine 5 ayrı bölümden oluşan serimiz bize heyecanlı saatler yaşatacağa benziyor.

Hepimizin artık aşina olduğu DC Comic’s’in maskeli kahramanı Batman’in havasını değiştiren ve yepyeni bir soluk getirerek anlatan The Telltale Games’in son oyunu Batman The Enemy Within ile nefesinizi tutmaya hazırlanın. İlk sezonda pek fazla karşılaşamadığımız ve Gotham City’nin delisi diye tanımlayabileceğimiz Joker, Batman The Enemy Within sezonu ile birlikte içli dışlı olacağımıza benziyor. Yayınlanan ilk bölüm fragmanında bolca gördüğümüz Joker, Bruce Wayne’in bir numaralı düşmanı olacak. Şehrimizi nasıl kurtaracağımız ise tamamen bizlerin elinde. Seçim tabanlı olan Batman The Enemy Within ile birlikte Batman olarak olaylara şiddetli mi yoksa Bruce Wayne olarak barışçıl mı yaklaşacağımız Playstation 4 Dualshock cihazımızın tuşlarında olacak.

İlk sezonda bir çok son ile karşılaştığımız hatta kimi olaylarda ‘HAYIRRRR’ diye haykırdığımız kimi zaman ise barışçıl bir şekilde çözebilecekken ‘Batman’ olarak gidip çözdüğümüz olayların kaynağı seçim tabanlı oyun bu sezon bizlere neler getirecek hep birlikte merak içinde göreceğiz.

Telltale Games’in yine yapımcılığını üstlendiği Batman The Enemy Within oyunu 8 Ağustos 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak. 5 Bölümden oluşan bu sezonun 2017 Aralık ayında tamamlanması bekleniyor. Oyunun henüz çıkış fiyatı belli olmasa dahi diğer tüm serilerde olduğu gibi 49 Türk Lira’sına satılacağını ön görmek pekte zor olmasa gerek.

Oyun satışa sunulduktan sonra ilk inceleme yazımızı okumak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Telltale Games resmi web sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.