Hyper Scape’in çıkış tarihi, 1. Sezon fragmanıyla birlikte duyuruldu

Ubisoft’un battle royale oyunu Hyper Scape, şu anda PC oyuncuları tarafından açık beta olarak oynanabiliyor. Ücretsiz battle royale oyunu, 2 Ağustos’ta betadan çıkacak ve 11 Ağustos’ta ilk içerik sezonu ile birlikte yayınlanacak. Hyper Scape’in 1. Sezonu PC’nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkacak.

Hyper Scape’in The Fist Principle olarak adlandırılan 1. Sezonu, Dragonfly adlı yeni bir orta menzilli silah ve oyuncuları tuzağa düşüren Magnet hack’i ile gelecek. Ubisoft, ilk sezonun tüm yeniliklerini açıklamasa da, oyunun lansmanında toplam 11 silah ve 11 hack sunulacak.

Hyper Scape’in 1. Sezonu yepyeni içeriklerle gelecek

Hyper Scape, Ubisoft, battle royale

Hyper Scape’in 1. sezonu yeni silah ve hack’in yanı sıra hikayenin başlangıcını da getirecek. İlk içerik sezonu, her hafta Hyper Scape dünyasında gizlenen yeni parçalar ile belirli karakterler ve etkinlikler hakkında daha fazla bilgi veren Memory Shards‘ı tanıtacak. Ayrıca oyunun hikayesini canlandıran çizgi romanlar da yolda.

İlk sezon, Battle Pass ile kilidini açabileceğiniz yeni kişiselleştirme öğeleri de sunacak. İçerik sezonu boyunca özel kozmetik eşyaların kilidini açabileceğiniz 100 seviye olacak. Twitch’te oyunun yayınlarını izleyerek ücretsiz veya premium Battle Pass’ınızda ilerleyebileceksiniz.

Hyper Scape’te ödül etkinliği başladı

Hyper Scape, Ubisoft, battle royale

Ubisoft, PC’ye özel beta yarın sona ermeden önce Hyper Scape’de özel bir ödül etkinliğine ev sahipliği yapacak. En az bir saat boyunca Twitch’te oyun oynar veya maç izlerseniz oyun 11 Ağustos’ta tam sürüm olarak yayınlandığında 600 Bitcrow kazanacaksınız. Ödülü alabilmeniz için Crowncast uzantısının etkin olması gerekiyor. eklentiyi nasıl yükleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Ubisoft’un çiçeği burnunda battle royale oyunu, çapraz ilerlemeyi de destekleyecek. Böylece oyuncular, betanın 2 Ağustos’ta sona ermesinin ardından satın aldıkları veya kilidini açtıkları her şeyi, istedikleri platformda tam sürüme taşıyabilecek.

Hyper Scape açık beta süresince hilecilerin odağında oldu. Ubisoft, çok sayıda hileci ve hacker’ı banladı. Stüdyo hile konusunu en yüksek öncelik olarak ele alıyor ve oyunun BattlEye teknolojisinin bugüne kadar 10.000’den fazla hesabı banladığını ortaya koyuyor.

Hyper Scape 1. Sezon fragmanı:

yorum Yap