Honkai: Star Rail Kapalı Beta Kayıtları Açıldı

Honkai: Star Rail Genshin Impact severlerin heyecanla beklediği bir oyun olarak tanımlanıyor. Hatta bu oyunun beta kayıtlarının çoğunu Genshin Impact severlerin doldurduğu söyleniyor. Ayrıca bu oyunun sıra dışı grafikler içermesi de oyuna olan ilgiyi arttırıyor. Geçtiğimiz günlerde geliştirici HoYoverse oyunun son kapalı betası için kayıtların açıldığını duyurdu.

Honkai: Star Rail Kapalı Beta

Serinin en yeni  oyunu olan Star Rail ilk kez 2021’in sonlarında duyuruldu. HoYoverse, oyunu erkenden denemek isteyen oyuncular için  birden fazla kapalı beta testi piyasaya sürdü. Geliştirici bu oyunlardan aldığı geri dönüşleri dikkate alarak oyununu geliştirmeye devam etti. Ayrıca oyunun ortaya çıkışından bu yana yıl içinde yayınlanan fragmanlar, oyunculara oyunun renkli karakter kadrosunu ve oyuncuların keşfedebilecekleri farklı diyarları bizlere tanıttı.

Geçtiğimiz günlerde ise geliştirici HoYoverse son kapalı beta için hazırlık yaptıklarını duyurdu. HoYoverse’nin en yeni RPG’si, geliştiricinin 2020’nin sonlarında oyunun ilgi çekici fragmanının ardından, şirketin Genshin Impact ile büyük bir başarı elde etmesinden sonra geldi. Genshin Impact hızla çevrimiçi bir fenomen haline geldi ve piyasaya sürüldüğünden bu yana birçok ödül kazandı. Hatta oyun Oyuncunun Sesi Ödülü’nü aldı. Bu başarıdan sonra Honkai: Star Rail’ duyuruldu.

Oyun duyurulduktan sonra HoYoverse oyuncuların geri dönüşlerinden yararlanmak için birçok kapalı beta yayınladı. Bu geri dönüşleri güzel kullandığını düşünen geliştirici son kapalı betasının kayıtlarını açtığını duyurdu. Oyuncular bu betadan sonra oyunun muazzam bir şekilde çıkacağını umuyor.

yorum Yap