Hogwarts Legacy grafik modları ayrıntılandı

Warner Bros. Games, Hogwarts Legacy PS5 ve Xbox Series X/S grafik modları hakkında ayrıntıları doğruladı. Warner, oyun için PC ihtiyaçlarını da son zamanlarda doğruladı. Oyunun potansiyelini tam olarak kullanabilmek için güçlü bir donanıma ihtiyaç duyulacak ve en az 85GB depolama alanı gerekli olacak.

Hogwarts Legacy PS5 ve Xbox Series X/S grafik modları Fidelity ve Performans modunu destekleyecek

Destek sitesinde yayın etiketi Portkey Games tarafından yapılan bir güncellemede, yeni nesil konsol sürümlerinin Hogwarts Legacy, 30 FPS’de çalışan Fidelity ve 60 FPS hedefleyen performans gibi çeşitli grafik modları sunacağı belirtildi. Ayrıca, değişken yenileme hızına sahip TV’ler için de grafik modları olacağı yer alıyor.

Birçok gecikme sonrası, Hogwarts Legacy 10 Şubat 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Daha sonra 4 Nisan’da PS4 ve Xbox One, 25 Temmuz’da ise Nintendo Switch için piyasaya çıkacak.

Hogwarts Legacy PS5 ve Xbox Series X/S grafik modları ayrıntılandı

Avalanche Software (Disney Infinity) tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy, “Sihirli dünyanın gizli bir gerçeğini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarak Hogwarts’ın dışındaki yeni ve tanıdık yerlere gitme.” olarak tanımlanan açık dünya RPG oyunu olacak.

Bu hafta içinde Warner, Simon Pegg’in başöğretmen Phineas Nigellus Black olarak seslendireceği oyunun seslendirme oyuncularını açıkladı. Sebastian Croft (Love, Death & Robots, Heartstopper) ve Amelia Gething (The Amelia Gething Complex, Emily), oyunun oynanabilir avatarları için iki ses seçeneği olarak yer alıyorlar ve bu avatarlar bir büyücü veya cadı olarak özelleştirilebiliyor.

yorum Yap