Hitman 3: Seven Deadly Sins DLC’si duyuruldu

IO Interactive, Hitman 3 için Seven Deadly Sins adlı ilk ücretli DLC’yi duyurdu. Genişleme yedi bölüm halinde yayınlanacak ve Ajan 47, her birinde farklı bir günaha direnmeye çalışacak. İlk bölüm, Act 1: Greed, 30 Mart’ta yayınlanacak. Premium DLC’nin yanı sıra, “Seasons of Sin” olarak adlandırılan kısa sezonlarda devam eden ücretsiz içerikler de sunulacak.

Seven Deadly Sins’in her bir bölümü, görsel olarak farklı bir kontratın yanı sıra kilidi açıldıktan sonra herhangi bir görevde kullanılabilen temalı öğeler ve kıyafetler içerecek. Greed, oyuncuları altın paraların havada uçuştuğu Dubai’ye geri götürecek. Burada oyuncular, üç bölge arasında eşya taşıyabilecekleri The Greed Enumeration adlı yeni bir Escalation bulabilecek. Escalation’ı tamamlayanlar, Rapacious Suit adlı kıyafetin kilidini açarken, Greedy Little Coin ve The Devil’s Cane eşyalarını alabilecek.

Hitman 3 DLC’sinin ilk bölümü Greed’i Pride, Sloth, Lust, Gluttony, Wrath ve son olarak Envy takip edecek. Her bir bölüm ayrı olarak 4,99 dolardan satın alınabilecek. Ayrıca oyuncular alternatif olarak tüm bölümleri içeren Seven Deadly Sins Collection, 29,99 dolara satılacak. Act 1: Greed hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Hitman 3: Seven Deadly Sins duyuru fragmanı

Seven Deadly Sins koleksiyonunun ilk bölümü, Berlin Egg Hunt etkinliğini de içeren Mart ayı güncellemesiyle aynı gün gelecek. Season of Greed ile gelecek içeriklerin tam listesi Nisan ayının ilk haftasında açıklanacak. Ardından Mayıs ayına yaklaşırken bir sonraki Sezon olan Pride hakkında daha fazlasını öğreneceğiz. Ayrıca geliştirici IO Interactive, Hitman 3 için ücretsiz içerikler sunmaya devam edeceklerini doğruladı.

Hitman 3: Seven Deadly Sins koleksiyonu ve bölümler hakkında gelecek duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

yorum Yap