Hitman 3 için 4K lansman fragmanı yayınlandı

Hitman 3 için geri sayım başladı. Oyuncular yakında tüm World of Assassination üçlemesini bir arada oynayabilecek. IO Interactive, oyunun lansman fragmanını 4K olarak paylaştı. Geliştirici ayrıca kayıt aktarma hakkında bazı bilgileri paylaştı.

Hitman 2’yi daha önce oynadıysanız, mevcut ilerlemelerinizi yeni oyuna taşıyabileceksiniz. Hitman 2 oyuncuları; oyuncu profillerini, XP rütbesini, konum ustalığı ve challenge ilerlemelerini, Elusive Target kıyafetlerinive daha fazlasını aktarabilecek. Hitman’dan içe aktarılan eski görevlerdeki tüm ilerlemeler de serinin son oyununa taşınabilecek. Ancak sadece Hitman oynadıysanız ve Hitman 2’ye sahip değilseniz ilerlemenizi taşıma şansınız olmayacak.

Hitman 3 oyuncuları, kayıtlarını IOI hesabı aracılığıyla çekebilecek

Hitman 3

İlerlemeler yalnızca aynı konsol ailesi içinde aktarılabilecek. PS4 oyuncuları, ilerlemelerini yalnızca PS4 veya PS5’te; Xbox One oyuncuları ise yalnızca Xbox Series X/S konsollarında Hitman 3’e taşıyabilecek. Bunu yapmak için, oyuncuların bir IOI hesabı oluşturmaları ve ilerlemelerini web sitesi aracılığıyla aktarmaları gerekecek. Ancak söz konusu web sitesi henüz kullanıma açılmadı.

Hitman oyuncuları, görevleri Hitman 3’te VR aracılığıyla oynayabilecek. Bunu, Hitman’in oyun içi mağazasından ücretsiz Legacy Pack‘i indirip kurarak yapacaklar. Hitman 2 içeriğini içe aktarmak isteyenlerin de oyunu yüklemesi gerekecek. Hitman 3, kurulu içeriği tespit edebilecek ve görevleri en son oyuna aktarmak için ücretsiz Access Pass sunacak. Önceki iki oyuna da sahip olmayan oyuncular, içeriği oyuna aktarmak için Access Pass satın alabilecek. Üçlemenin kupa listelerini tamamlamak isteyenlerin tüm World of Assassination görevlerini oynaması gerekecek. Detaylara buradan erişebilirsiniz.

Hitman 3, 20 Ocak’ta PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Stadia, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun yükleme boyutu 60-70 GB olacak. Oyundaki altı yeni konumunu sergileyen lansman fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hitman 3’ün lansman fragmanı: