Yangında eriyen PS4 çalışır durumda çıktı

Evlerde çıkan yangınlar tam anlamıyla bir kabus senaryosu. Evde olmasanız bile eşyalar ve anıları kaybetmek işin bir diğer kötü sonucu. Bir Reddit kullanıcısı yangında eriyen PS4’ünü paylaştı ve konsolun hala çalışır durumda olduğunu belirtti.

Siyah PS4’ün iç kısmındaki metal plakaya kadar eridiği görülüyor ve oyuncular konsolu bu açıdan konsolun Terminatöre benzettiler. Cihazın donanımının yangında hasar alması ve hatta parçalara ayrılmasına rağmen yine de çalışmaya devam etmesi etkileyici. Sony sağlamlık konusunda iyi iş çıkarmış gibi görünüyor.

Eriyen PlayStation 4’ün, Eylül 2016’da piyasaya sürülen ve standart PS4 konsolunun daha kompakt versiyonu olan PlayStation 4 Slim modeli.

Yangında eriyen PS4 ps4

Reddit’teki diğer kullanıcılar “Terminatör Temalı” PlayStation 4’ü kullanmanın güvenli olmadığını ve normal şekilde çalışıyor gibi görünmesine rağmen kaçınılması gerektiğini söyleyerek öneride bulundular. Kimisi de dış yüzeyin değiştirilmesi gerektiğini belirterek tavsiye verdiler. Umuyoruz ki hasarlı PS4 tamir edilebilir ve kullanıcının kötü olayın ardından stresini atmasına yardımcı olur.

PS4 yangından kurtulsa da ömrünün sonuna yaklaşıyor. Yeni nesil PlayStation 5’in çıkış tarihi ve bazı yeni özellikleri açıklandı. Gelecek nesil konsol hakkında tüm bilmeniz gerekenlere buradan ulaşabilirsiniz.