Xiaomi Poco X5 Pro Tanıtıma Hazır Olabilir

Xiaomi Poco X5 Pro Tanıtıma Hazır Olabilir
Poco, Flipkart'ta "Are You Ready To Unleash Your Rebel?" etiketiyle gelecek Xiaomi Poco X5 Pro cihazını göstermiş olabilir.

Poco, Flipkart'ta "Are You Ready To Unleash Your Rebel?" etiketiyle gelecek cihazlarını, Poco X5 serisini önizledi. Önizleme, Poco X5 Pro'nun tasarımını bazı açılardan gösteriyor ve mevcut bir Redmi modeliyle ve Poco X5 Pro'nun birkaç gün önce sızdığı iddia edilen canlı görüntüsüyle uyumlu görünüyor.

Poco X5 Pro 5G Yakın Bir Zamanda Lansman ile Gösterilebilir

Poco X4 Pro 5G, 2022'nin ilk çeyreğinde tanıtıldı ve Xiaomi ise bir sonraki versiyonunun lansmanına hazır görünüyor. Mukul Sharma tarafından ortaya çıkarıldığına göre, Poco X5 Pro, Flipkart'ta Poco tarafından önizlendi. Telefonun tasarımı açıkça gösterilmiyor ancak silüeti neye benzeyeceğini anlamak için yeterli. Tüm göstergelerden, Poco X5 Pro üç arka kamerayla bir üçgen şeklinde düzenlenmiş bir tasarıma sahip olacağını görebiliyoruz.

Xiaomi Poco X5 Pro Tanıtıma Hazır Olabilir

Bu tasarıma göre, Poco X5 Pro, Çin'de son zamanlarda tanıtılan Redmi Note 12 Pro modelleriyle aynı tasarımı kullanabilir. Birkaç gün önceki bir sızıntı, Poco X5 Pro'nun gerçekte nasıl göründüğünü ortaya koyduğu iddia edilen bir görüntüyü ortaya çıkardı ve Poco'nun önizlediği görüntüyle uyumlu görünüyor. Eğer o sızıntı doğruysa sızdırılan Poco X5 Pro 5G özellikleri de doğru olabilir.

Poco X5 Pro 5G Özellikleri

Poco X5 Pro 5G'nin özellikleri henüz resmi olarak açıklanmamıştır, ancak sızıntılar ve önizlemelerden öğrendiğimiz bilgilere göre şu özellikleri içerebilir:

  • 5G desteği
  • 108 MP ana kamera
  • Snapdragon 778G işlemci
  • 5000 mAh batarya
  • 120 Hz FHD+ AMOLED ekran
  • Üç arka kamerayla bir üçgen şeklinde düzenlenmiş tasarım
  • Redmi Note 12 Pro modelleriyle benzer şasisi olabilir.

Ancak, bu özellikler resmi olmayıp sadece sızıntılar ve önizlemelerden elde edilmiş bilgiler olduğu için kesin olmayabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir