Wo Long: Fallen Dynasty Açılış Sahnesi Yayınlandı

Wo Long: Fallen Dynasty Açılış Sahnesi Yayınlandı
Wo Long: Fallen Dynasty 'nin 2023'ün çok beklenen ve kaliteli bulunan oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.  Oyun hakkında zaten  belli başlı söylentiler zaten dolaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde Wo Long: Fallen Dynasty...

Wo Long: Fallen Dynasty 'nin 2023'ün çok beklenen ve kaliteli bulunan oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.  Oyun hakkında zaten  belli başlı söylentiler zaten dolaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde Wo Long: Fallen Dynasty açılış ara sahnesini gösteren bir fragman yayınladı. Bu fragman söylentileri doğrular nitelikte.

Wo Long: Fallen Dynasty Açılış Sahnesi

Team Ninja tarafından geliştirilen bu oyun hakkında son günlerde beklentiler epey arttırmıştı. Haliyle oyun sabırsızlıkla bekleniyordu  ve oyuncular  yeni fragman için gün sayıyordu. Geçtiğimiz günlerde söylentileri doğrulayan oyunun açılış sahnesininde içinde bulunduğu bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda Wo Long: Fallen Dynasty'nin açılış ara sahnesine ve oyunun hikayesinin başka bir ön izlemesi veriliyordu. Ayrıca bu fragman hikâyeye derinlemesine bir bakış atıyor.

wo-long-fallen-dynasty-acilis-sahnesi-yayinlandi

Fragmanda gördüğümüz üzere oyun Çin'in kurgusal bir versiyonunda geçen destansı, dramatik ve çatışma dolu bir hikâye ile bizlere sunulacak. Ayrıca oyuncular Çin tarihi ile mitolojisini harmanlayan bir dünyaya girecekler. Üç Krallık'ın daha sonraki Han Hanedanlığında geçen oyunda Çin tarihinden birkaç karakter yer alacak. Bunların arasında askeri şef ve Han Hanedanlığının sondan bir önceki Şansölyesi Cao Cao da yer alacak. Hatta oyuncular Wo Long: Fallen Dynasty'de heyecanlı boss dövüşlerine yol açacak Çin folkloruna dayanan birkaç canavar görecekler

Oyuncuları sevindiren diğer haberlerden biri oyunun hemen hemen tüm platformlara çıkacak olması olabilir. Son olarak oyunun 3 Mart’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacağını söyleyebiliriz.