Valve, Counter-Strike 2 İçin Sınırlı Test Beta Aşaması Başlattı

Valve, Counter-Strike 2 İçin Sınırlı Test Beta Aşaması Başlattı
Valve, Counter-Strike 2 oyununu duyurdu ve ardından sınırlı test beta aşamasını başlattı. İşte detaylar...

Birkaç gün önce Valve, Source2 Engine'de Counter-Strike: Global Offensive'in elden geçirilmiş bir versiyonu olan Counter-Strike 2 oyununu duyurdu. Bu duyurunun yanı sıra Valve, bunun için bir Sınırlı Test beta aşaması başlattı. Bu Sınırlı Test Yapısı çevrimiçi olarak sızdırıldı.

valve-counter-strike-2-icin-sinirli-test-beta-asamasi-baslatti

Counter-Strike 2, serideki en büyük teknik sıçrama oldu

Counter-Strike 2, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik sıçramadır ve gelecek yıllar için yeni özellikler ve güncellemeler sağlar. C-S 2 elden geçirilmiş grafiklere ve haritalara sahip oluyor. Valve, tüm yeni Source 2 araçlarından ve işleme özelliklerinden yararlanarak çok sayıda haritayı sıfırdan yeniden oluşturdu. Ayrıca ekip, gerçekçi malzemeler, aydınlatma ve yansımalar üreten fiziksel tabanlı bir işleme sistemi dahil olmak üzere yeni Source 2 aydınlatmasını kullanan diğer haritaları yükseltti.

valve-counter-strike-2-icin-sinirli-test-beta-asamasi-baslatti

Ayrıca Valve, oluşturmayı, denemeyi ve yinelemeyi kolaylaştırmak için Source 2 araçlarını ve oluşturma özelliklerini topluluk harita oluşturucularına yayınlıyor. Counter-Strike 2'deki en büyük değişikliklerden biri, alt tıklamalı güncelleme mimarisi oldu. Böylece, tıklama hızı ne olursa olsun, hareketleriniz ve atışlarınız eşit derecede duyarlı olacaktır. C-S 2, bu Yaz resmi olarak piyasaya sürülüyor ve ücretsiz bir CS:GO yükseltmesi oluyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir