Uncharted filminin yönetmeni beklentilere umut verdi

Naughty Dog’un Uncharted serisine dayanan film uzun yıllardır yapım aşamasında, ama sonunda gerçekleşecek gibi görünüyor. Geçen yılki Spider-Man‘in yıldızı Tom Holland’ın genç Nathan Drake’i oynayacağı haberlerini takiben, yönetmen Shawn Levy’den yeni bir güncelleme geldi.

Uncharted başlangıç çizgisine en yakın proje!

Levy aynı zamanda Stranger Things‘in bir yapımcısı ve Netflix yapımı hakkındaki bir röportajda, Uncharted filmi de dahil olmak üzere diğer projelerin durumu hakkında sorular soruldu.

“Şu an itibariyle, başlangıç çizgisine en yakın olan Uncharted, çünkü bu büyük bir başlık. Şu anda çok iyi bir senaryoya sahibiz ve Tom Holland gibi bir yıldızımız var. Bu proje artık programa ve ek kadrolara bağlı. Ama artık şöyle diyebilirim ki bu en yakın ufuk gibi görünüyor. Ve bu çok heyecan duyduğum bir film.”

Uncharted Nathan Drake uncharted

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Tom Holland ekibe dahil olurken, Levy Ekim 2016’da Uncharted filminin yönetmeni olarak duyuruldu. Yakın zamanda, Naughty Dog‘ın yaratıcı ekibinin lideri Neil Druckmann, Levy’i işe alma kararından ve filmden hayranların neler beklediğinden bahsetti. Levy’nin işi alarak “nerede olduklarını anladığını” belirterek, filmin dört ana oyundan herhangi birinin doğrudan uyarlaması olmayacağını söyledi.

Geçen ay Uncharted hayran filmi yayınlandı ve Nathan Drake’i Nathan Fillion canlandırdı.