Ubisoft’un Gamescom 2019’a taşıyacağı oyunlar belli oldu

Gamescom 2019 adım adım yaklaşırken yayıncılar Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşecek oyun fuarı için planlarını açıklamaya başladı. Ubisoft da oynanabilir demolar ve canlı gösterimler içeren çeşitli etkinliklerle orada olacak. Ayrıca katılımcılar oyun demolarına katılarak oyun içi ödüller alacaklar.

Ubisoft üç oyununu oynanabilir demolarıyla birlikte Gamescom katılımcılarına sunacak. Bunlar merakla beklenen Ghost Recon Breakpoint ve Rolling Champions gibi yeni oyunların yanı sıra Rainbow Six Siege’in yeni güncellemelerini de içeriyor. Ayrıca Brawlhala, Trials Rising ve Just Dance 2020 için gösterimler yapılacak. Elbette Watch Dogs Legion da fuarın yıldızlarından biri olacak. Yayıncının etkinlik planlarına resmi blogundan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Gamescom’dan sonra 24-25 Ağustos tarihlerinde Ubisoft Experience etkinliği için İngiltere’nin Birmingham kentinde olacak. Bunun dışında yılın kalan döneminde iki Ubisoft Experience etkinliği daha planlandı. Yayıncı İngiltere’nin ardından 14 Eylül – 15 Eylül arasında Avustralya’nın Sidney kentinde olacak. Yılın üçüncü ve son etkinliği 30 Ekim’de Paris Oyun Haftası boyunca Fransa’nın başkenti Paris’te başlayacak.

Gamescom 2019, 19 Ağustos’ta Gamescom 2019: Açılış Gecesi Canlı Yayını ile başlayacak. Geoff Keighley’in ev sahipliği yaptığı gösteri dünya çapında yayınlanacak. Açılış gecesinde olacak yayıncı ve şirketlerin listesine buradan erişebilirsiniz.