The Witcher 3 Ekonomi Modu Yeni Güncellemesini Aldı

The Witcher 3 Ekonomi Modu Yeni Güncellemesini Aldı
Geçtiğimiz günlerde The Witcher 3: Wild Hunt mod geliştiricileri, yakın zamanda oyunun popüler Lore-Friendly Ekonomi Modu için yeni nesil güncellemeyi yayınladığını açıkladı. Bu The Witcher 3 Ekonomi Modu Güncellemesi oyuncuları...

Geçtiğimiz günlerde The Witcher 3: Wild Hunt mod geliştiricileri, yakın zamanda oyunun popüler Lore-Friendly Ekonomi Modu için yeni nesil güncellemeyi yayınladığını açıkladı. Bu The Witcher 3 Ekonomi Modu Güncellemesi oyuncuları epey heyecanlandırdı. Çünkü bu mod oyunu dengeleyen bir mod olarak tanımlanıyor.

The Witcher 3 Ekonomi Modu

Bildiğiniz üzere CD Projekt Red, PC, PS5 ve Xbox Series X/S için birçok yeni özellik içeren Witcher 3: Wild Hunt'ın yeni güncellemesini 14 Aralık'ta zaten yayınlamıştı. Bu özellikler arasında ışın izleme, 4K dokular, yeni bir hava durumu türü, geliştirilmiş kafesler, su, animasyonlar, bir fotoğraf modu, alternatif bir kamera ayarı dahil birçok özellik bulunuyor.  The Witcher 3'ün PC sürümü ayrıca, arka plan NPC'lerinin sayısını artıran bir Ultra+ sürümüne sahip olarak piyasaya çıkmıştı.

Lore Dostu Ekonomi, The Witcher 3'ün en popüler modlarından biriydi. Modun en önemli işlevi The Witcher 3'ün ekonomisini hikayeye daha uyumlu hale getirmekti.Modun orijinal yaratıcısının açıkladığı gibi, Witcher orijinal hikayesi, Geralt'ın gezgin bir Witcher olarak kıtada dolaşırken genellikle aç kalarak iki yakayı bir araya getirmek için nasıl mücadele ettiğini anlatıyordu. Ve bu mod hikayeyle olan uyuşmayan özelliklerini ortadan kaldıracak bir güncelleme aldı. Ancak hala  The Witcher 3'teki Geralt'ın altın madalya kazanması zor olmayacak.

The Witcher 3 Ekonomi Modu bu anlattığımız özelliklerinden dolayı gelen son güncellemeden dolayı oyuncular tarafından daha fazla ilgi kazanmaya başladı. Bu modun hikâyeye uygun düzenlenmesi yerinde bir hareket olduğu düşünülüyor. Son olarak The Witcher 3: Wild Hunt 'ın şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut olduğunu söyleyebiliriz.