Starfield Çıkış Tarihi Yakında Açıklanabilir

Starfield Çıkış Tarihi Yakında Açıklanabilir
Bildiğiniz üzere Starfield oyuncular tarafından heyecanla beklenen bir oyun olarak tanımlanıyor. Bu oyun hakkında birçok sızıntı haberi zaten çıkmıştı. Bu sızıntıların çoğu oyunun çıkış tarihi ile alakalıydı. Bethesda...

Bildiğiniz üzere Starfield oyuncular tarafından heyecanla beklenen bir oyun olarak tanımlanıyor. Bu oyun hakkında birçok sızıntı haberi zaten çıkmıştı. Bu sızıntıların çoğu oyunun çıkış tarihi ile alakalıydı. Bethesda sonunda Starfield çıkış tarihi konusunda açıklama yapacağını belirtti.

Starfield Çıkış Tarihi

Belirttiğimiz üzere  Starfield 2023'ün en çok beklenen oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Oyunun çıkış tarihinin açıklanması bekleniyordu ancak Bethesda bu tarihi daha geç açıklayacağını belirtmişti. Haliyle bu durum oyuncuları epey üzdü. Sonun şirket oyunun çıkış tarihini önümüzdeki günlerde açıklayacağını belirtti. Bu tarihin önümüzdeki lansman da açıklanacağı düşünülüyor. Oyuncular daha fazla sızıntı haberi bekliyor. Ancak dış uzay temalı bu oyun hakkında lansmana kadar daha fazla bilgi edinemeyecekmişiz gibi duruyor.

Bu açıklama Bethesda'nın resmi Latin Amerika Instagram hesabına yönetilen bir soru karşısında yapıldı. Şirketin Latin Amerika hesabı lansman tarihini yakında duyurabileceklerini söyledi. Açıkçası bu cevap soruyu tam olarak karşılamıyor. Ama oyunun tarihini yakında öğrenebilecek olmaları bile oyuncuları heyecanlandırmış gibi gözüküyor. Oyuncular bu tarihin açıklanacağı güne kadar beklemek zorunda bu ne kadar sinir bozucu olsa da...

Ayrıca bir söylentiye göre  Starfield'ın bir kez daha ertelenme olasığı da var. Bu konuda şirket tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Umarız ki oyun hakkındaki tüm sorular bir an önce yanıtlanır ve oyuncular oyunun çıkış tarihini bir an önce öğrenir. Son olarakta oyunun il olarak PC ve Xbox Series X için çıkacağını söyleyebiliriz.