Skull and Bones Ön Siparişleri Geri Ödeniyor

Skull and Bones Ön Siparişleri Geri Ödeniyor
Skull and Bones'un sürekli ertelenen ve oyuncuları çileden çıkartmış bir oyun olduğunu söylesek yanlış olmaz. Ubisoft'un geliştirdiği ve oyuncular tarafından heyecanla beklenen bu oyun sürekli ertelenme haberleriyle oyuncuların...

Skull and Bones'un sürekli ertelenen ve oyuncuları çileden çıkartmış bir oyun olduğunu söylesek yanlış olmaz. Ubisoft'un geliştirdiği ve oyuncular tarafından heyecanla beklenen bu oyun sürekli ertelenme haberleriyle oyuncuların ilgisini kaybetmeye başlamıştı. Ancak bu ilgiye kaybetmesine rağmen ön siparişleri hatırı sayılır sayıdaydı. Geçtiğimiz Günlerde ise Skull and Bones ön siparişleri otomatik olarak geri ödenmeye başlandı.

Skull and Bones Ön Siparişleri

Ubisoft'un yakında çıkacak korsan temalı macera oyunu Skull and Bones için bazı kullanıcılara ön sipariş için aldığı ücreti geri ödemeye başladı. Bu durum oyuncuların sabrını taşırmış gibi gözüküyor. Ubisoft tarafından altı kez ertelenen bu oyun ilk olarak 2017'de duyurulmuştu ve başlangıçta Assassin's Creed 4: Black Flag'in deniz savaşı mekaniğine dayanan çok oyunculu bir oyun olarak anlatılmıştı. O zamandan beri çok sular aktı ve artık oyun Sea of ​​Thieves ile karşılaştırılıyor.

Geçtiğimiz günlerde oyuncular Skull and Bones ön siparişlerinin PlayStation Store tarafından otomatik olarak geri ödendiğini bildirdi. Artık oyun Sony'nin vitrininde ön sipariş verilemeyecek. Ancak oyuncular yine de oyunu istek listesine alabiliyor. Oyuncuların bu oyunu istek listesine almak istemediği düşünülüyor. Skull and Bones'u diğer platformlarda önceden satın almış olan oyuncular, oyun bir süre önce Steam'den kaldırılmış olsa da şu an için etkilenmedi. Gelecekte bu oyuncularından bu durumlardan etkileneceği düşünülüyor. Şirketin mali sıkıntılarının iyi belgelenmesiyle 2023'ün Ubisoft için bir başarı ya da çöküş yılı olacağı düşünülüyor.

Bu oyunun otomatik olarak iade edilmesi endişe verici bir gelişme olarak tanımlandı. Oyunun yapımcısı olan Ubisoft köklü ve büyük oyunlara imza atmış bir şirket ve oyuncu sar bu şirketi bu halde görmekten hiç memnun değil. Ayrıca şirketin son altı ayda iptal ettiği 7 oyun arasında çok beklenen oyunlardan da var. Umarız ki Ubisoft bir an önce toparlar ve bize güzel oyunlar çıkarmaya devam eder.

İlgili Haberler