Silent Hill devam filminin çekimleri başlıyor

Silent Hill devam filminin çekimleri başlıyor
Silent Hill film uyarlaması, 2006'da gösterime girdiğinde büyük eleştiri topladı. O zamanlar bir video oyununa dayanan kötü yapılmış birçok filmden diğeriydi. Buna rağmen devam filmine olan ilgi devam etmiş gibi duruyor. Bu durum...

Silent Hill film uyarlaması, 2006'da gösterime girdiğinde büyük eleştiri topladı. O zamanlar bir video oyununa dayanan kötü yapılmış birçok filmden diğeriydi. Buna rağmen devam filmine olan ilgi devam etmiş gibi duruyor. Bu durum Return to Silent Hill ile gerçekleşmek üzere görünüyor. İlk filmi yöneten Christophe Gans devam filmini de yönetiyor. Beklendiği üzere film SH 2'ye dayanıyor.

Silent Hill devam filmi çekimleri önümüzdeki ay start alıyor

Çekimlerin önümüzdeki ay itibariyle başlayacağı bilgisi geldi. Buna ek olarak, Hannah Emily Anderson ve Jeremy Irvine'in başrolde olacağı detayı yer alıyor. Christophe Gans konu hakkında açıklama yaptı. Bu noktada, "Return to Silent Hill, o kadar derinden aşık olan ve birini kurtarmak için cehenneme gitmeye razı olan birinin mitolojik aşk hikayesi. Hem Jeremy Irvine hem Hannah Emily Anderson'ın harika yeteneklerinin bizi bu işe götürmesinden çok memnunum. SH hayranlarını hem tatmin edeceğini hem şaşırtacağını umduğum bir psikolojik korku rüyasına yolculuk." dedi.

Sizler Silent Hill'in filminden neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!