Riot Games LCS Başlangıç ​​Zamanı Değiştirildi

Riot Games LCS Başlangıç ​​Zamanı Değiştirildi
Riot Games LCS etkinliği için oyuncuların tarafından çok sevilen bir etkinlik diyebiliriz. Bu etkinlik belirli aralıklarla yapılıyor ve her seferinde oyuncular tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Bu durum ise Riot Games'in bu etkinliği...

Riot Games LCS etkinliği için oyuncuların tarafından çok sevilen bir etkinlik diyebiliriz. Bu etkinlik belirli aralıklarla yapılıyor ve her seferinde oyuncular tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Bu durum ise Riot Games'in bu etkinliği daha özenle  hazırlamasına sebep oluyor.

Riot Games LCS Başlangıç ​​Saati

Riot Games, önceki program değişikliklerinin büyük tepkilerle karşılanmasının ardından League of Legends Şampiyonluk Serisi yayınlarının başlangıç ​​saatini değiştireceğini açıkladı. Son derece popüler olan MOBA geliştiricisi Riot Games, daha önce sevilen oyununun rekabet sahnesine gelen değişiklikleri duyurmuştu ve yayınları hafta boyunca yaymayı planlamıştı.  Ancak taraftarlar, turnuva serisinin başlangıç ​​saatinde yapılan değişikliklerden memnun değildi.

Riot Games bu tepkilerin ardından başlangıç saatinde tekrar bir değişikliğe gitti. Bu değişiklik tam olarak oyuncuların isteğini karşılamasa da bu değişikliğin iyi olduğunu söyleyebiliriz. Riot Games, çeşitli küresel League of Legends etkinlikleri için programında kapsamlı değişiklikler olacağı açıkladığında  birçok oyuncu LCS ile ilgili tepkilerini dile getirmişti. Riot Games ise bira geç olsa da değişikleri düzenlediğini açıkladı.

Belirttiğimiz üzere LCS oyuncuların çok sevdiği ve heyecanla beklediği bir etkinlik ve bu değişiklikler oyuncuları çok kızdırmıştı. Yeni bir değişikliğe gidilmesi gerekiyordu ve Riot Games gerekeni geçte olsa yaptı. Oyuncular şuanlık halinden memnun gibi gözüküyor.  Umarız ki bu durum böyle devam eder ve etkinlikte daha fazla değişiklik olmaz. Son olarak LCS sahnesinin bu sene daha fazla oyuncu tarafından beklendiğini söyleyebiliriz.