Resident Evil 4 Remake Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Resident Evil 4 Remake Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı
Resident Evil hayranları serinin dördüncü oyunun yeniden yapımını duyunca zaten heyecanlanmıştı. Bu heyecanı bazı sızıntıları az da olsa düşürmüş olsa da geçtiğimiz günlerde Resident Evil 4 Remake yeni ekran görüntülerinin...

Resident Evil hayranları serinin dördüncü oyunun yeniden yapımını duyunca zaten heyecanlanmıştı. Bu heyecanı bazı sızıntıları az da olsa düşürmüş olsa da geçtiğimiz günlerde Resident Evil 4 Remake yeni ekran görüntülerinin ortaya çıkması oyuncuların keyfini yerine getirmiş gibi duruyor.

Resident Evil 4 Remake Yeni Ekran Görüntüleri

Resident Evil serisinin geleceği şu anda oldukça parlak gözüküyor. Seri sadece iki yeni girişle değil, aynı zamanda geçmiş oyunların başarılı yeniden yapımlarıyla piyasaya sürülüyor. Bu seri türünün ikoniklerinden biridir ve bazı oyuncuların oyunla bağını kaybettiğini hissettiği bir orta dönem olsa da çoğu kişi onun en iyi formuna geri döndüğü konusunda şuanlık hemfikir. RE4'ün bu yaklaşan remake, pek çok insan 2005 klasiğinin yeniden tasarlanmasından ne çıkacağını tahmin ediyor.

resident-evil-4-remake-yeni-ekran-goruntuleri-yayinland

Geliştirici birkaç sürpriz getireceğini söylese de, Resident Evil 4'ün bölücü ada bölümü de dahil olmak üzere orijinali bu kadar sevilen kılan özelliklerin çoğunu da koruyacağı açıklandı. Serideki ikinci ve üçüncü oyunların yeniden yapımlarına verilen yüksek övgü göz önüne alındığında, serinin en iyi oyunlarından birinin yeniden anlatımının da büyük bir hit olacağını düşünmek hiç de mantıksız bir hareket olmaz. Elbette bunu zaman gösterecek, ancak şimdilik Resident Evil 4'ten bazı yeni ekran görüntüleri ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Resmi Japon RE portalından Twitter'da yayınlanan bir gönderide hayranlara, kale alanı gibi bazı tanıdık yerleri gösteren oyun ekran görüntüsü gösterildi. Önceki ekran görüntülerinde, fragmanlarda ve teaser'larda olduğu gibi, bu son yüklemeler, Capcom'un yeniden yapım için çok daha karanlık bir ruh haline geçeceği söylentisini güçlendiriyor. Umarız ki oyun beklentiler doğrultusunda çıkar ve oyuncular hayal kırıklığına uğramaz.