Resident Evil 4 Remake Hayranlarından Çok Sayıda Mod Geldi

Resident Evil 4 Remake Hayranlarından Çok Sayıda Mod Geldi
Resident Evil 4 Remake yakın zamanda oyuncuların karşısına çıktı. Şimdiden oyun için çok sayıda mod geldi.

Merakla beklenen Resident Evil 4 Remake lansmanından bu yana neredeyse bir hafta geçti. Hayranlar şimdiden oyun için oldukça ilginç bazı modlar yayınlıyor. Resident Evil 4 Remake'in piyasaya sürülmesinden bu yana geçen dört gün içinde, popüler modlama ağı Nexus Mods aracılığıyla oyunun PC versiyonu için yaklaşık 150 mod kullanıma sunuldu. Bunların büyük çoğunluğu kozmetik içeriklerdi.

resident-evil-4-remake-hayranlarindan-cok-sayida-mod-geldi

Resident Evil 4 Remake için mod çalışmaları şimdiden başladı

Bu kozmetik modların en dikkat çekicilerinden biri, rt134'ün tam oyunun PC versiyonu için dün yayınlanan Leon Kennedy Tramp Stamp modudur. Aynı adı taşıyan klasik Resident Evil 4 moduna bir saygı duruşu niteliğindeki Leon Kennedy Tramp Stamp, Leon'un geleneksel sherpa ceketini önemli ölçüde kısaltılmış bir tişört, 'balina kuyruğu' ve bel dövmesi veya 'serseri damgası' ile değiştiriyor.

[embed]

Twitter'da 14,9 binden fazla beğeniyle, Nexus Mods sitesinden yaklaşık bin indirme ile mod popülerlik kazandı. Leon Kennedy Tramp Stamp, şu anda Resident Evil 4 Remake'in PC sürümü için mevcut olan en popüler modlardan birisi haline geldi. Yine rt134 tarafından hazırlanan başka bir Leon modu, Leon'un ceketini üzerinde tutuyor ancak altındaki tişörtü çıkarıyor. Onu etkili bir şekilde bir noktaya kadar gömleksiz yapıyor. Leon S. Kennedy ile daha gömleksiz bir deneyim yaşamak isteyenler, modun ceketin tamamen çıkarılmasına izin verdiğini bilmekten heyecan duyacaktır.

resident-evil-4-remake-hayranlarindan-cok-sayida-mod-geldi

Leon modu yapılan tek Resident Evil 4 Remake karakteri olmadı. Şu anda Ashley Graham için de çok sayıda mod mevcuttur. Bir Krauser modu beresini çıkarıyor. Oynanabilir Ada modu, Ada Wong'u oynanabilir bir karakter yapıyor. Resident Evil 4 Remake için yaklaşık 150 tam işlevli modun halihazırda mevcut olması, yaratıcılığın ve endüstrinin inanılmaz bir başarısı ve Resident Evil 4'ün orijinal GameCube sürümünden bu yana yaklaşık yirmi yıl boyunca beslediği muazzam sevgi ve hayran kitlesinin bir kanıtıdır.