PUBG: Battlegrounds 21.2 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG: Battlegrounds 21.2 Güncellemesi Yayınlandı
PUBG Battlegrounds geliştirici Krafton, PUBG: Battlegrounds 21.2 güncellemesi için nelerin yeni olduğunu açıkladı.

PUBG: Battlegrounds 21.2 güncellemesi 17 Ocak'ta PC'de ve 25 Ocak'ta konsol üzerinde yayınlanacak. Bunların çoğu, Battle Royale'in harita seçiminde hareket etmeyi kolaylaştırmak amacıyla yapılmış. Güncellemede "Secret Room", "Multidrops", "Repair Kit" ve hatta "Blizzard Zone" olarak adlandırılan özelliklerin eklendiğini görebiliyoruz.

PUBG: Battlegrounds 21.2 Güncellemesi Harita Değişikliklerine Odaklanıyor

Sanhok, hafif bir şekilde yeniden tasarlanmış. Güncellemede ise en çok düzenlenen haritanın Vikendi olduğunu görüyoruz. Multidrops ve tamir setleri ile birlikte aracınızı, kaskınızı veya zırhınızı, bulacağınız şeylerle tamir edebileceksiniz. Aynı zamanda Vikendi'de güvenlik anahtarı elde eden ve odaları açan oyuncuların çeşitli yüksek seviye öğelerle ödüllendirileceği Secret Rooms'lar da var.

PUBG: Battlegrounds 21.2 güncellemesi ile, oyuncular kendilerini Kar Fırtınası Bölgesi'nin içinde bulabilirler. Oyuncular Kar Fırtınası Bölgesi'ne girdiğinde daha yavaş hareket edecek, sabit hasar alacak, görme ve işitme engellenecek ve araçlar daha zor manevra yapılacak. Krafton, oyunun güncelleme notlarının yer aldığı bölümde bazı açıklamalara da yer vermiş. Bazı kayalık çıkıntıların etrafına kum eklenmiş, ayrıca oyuncuların karşıdan karşıya yüzmesi için nehir daha derin hale getirilmiştir.

Aynı zamanda, fırtınadan kaçmayı daha kolay hale getirmek için birçok yeni köprü de eklenmiş. Ayrıca, başlangıç öğelerinizde yükseltici ataşmanlar artık başlangıç öğeleri olarak sağlanacak. Bazı küçük kayalık adaların etrafına sizi etrafta gezinmenizi kolaylaştırmak için yeni ağaç ve kayalıklar eklenmiş.

PUBG Geliştiricisi Krafton Yeni Bir Proje Üzerine Çalışıyor

Krafton, son olarak "Kore fantezi romanı olan The Bird That Drinks Tears" temel alarak yeni bir projeyi aktif geliştirmeye başladığını duyurdu. Bu projede Krafton, The Bird That Drinks Tears'ın orijinal fantezi evrenini benzersiz ve fantastik ırkları, güzel, korkutucu manzaralar ve sürükleyici, derinlemesine çarpıcı hikayeler aracılığıyla hayat bulmasını amaçlamakta.