PS3 Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.82 artık indirilebilir

PS3 Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.82 artık indirilebilir
Sony, odağını büyük ölçüde PlayStation 4 donanım nesline çevirmiş olsa da, bu artık PlayStation 3'ü sevmediği anlamına gelmiyor. Japon konsol üreticisi, PS3 sistem yazılımı güncellemesi 4.82'yi sundu. Yeni...

Sony, odağını büyük ölçüde PlayStation 4 donanım nesline çevirmiş olsa da, bu artık PlayStation 3'ü sevmediği anlamına gelmiyor. Japon konsol üreticisi, PS3 sistem yazılımı güncellemesi 4.82'yi sundu. 

Yeni çıkan güncellemenin

"sistem performansının kalitesini" geliştirdiği söyleniyor. Son üç yamanın sunmak istediği şey de buydu ve bu, 4.82 yamasında da yenilik yok demek oluyor.

Herhangi bir teknik ayrıntı ya da heyecan verici yeni özellikler (böylesine yaşlı bir konsoldan beklenemezdi) olmadığı için notları sıkıcı bulabilirsiniz:

PlayStation 3 sistem yazılımı için 14 Kasım 2017 tarihinde bir güncelleme sunuldu. PS3 sisteminizi güncellerseniz sistem yazılımı sürümü 4.82 olacak ve aşağıdaki özellikler güncellenecektir. PS3 sistem yazılımı 4.82 sürümünü indirmek için PS3 Sabit Disk Sürücünüzde (Sistem Güncelleme) veya çıkarılabilir depolama ortamında (PC ile Güncelleme) en az 200 MB boş alan bulunmalıdır.

PlayStation®3 sistem yazılımı güncellemesi sürüm 4.82 (4.80 ve 4.81 dahil) hakkında

Sürüm 4.82 yenilikleri:

  • Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının kalitesini iyileştirir.

Sürüm 4.81 yenilikleri:

  • Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının kalitesini iyileştirir.

Sürüm 4.81 yenilikleri:

  • Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının iyileştirir.