Pro Evolution Soccer 2018 Online Betası Yayınlandı

Pro Evolution Soccer 2018 Online Betası Yayınlandı
PES 2018 online betası ücretsiz demo olarak Playstation 4 ve Xbox One platformları için kullanıma sunuldu!Pro Evolution Soccer 2018 Online Betası yayınlandı. Konami'nin başarılı futbol simülasyon oyunu Pro Evolution Soccer 2018'in...

PES 2018 Iniesta

PES 2018 online betası ücretsiz demo olarak Playstation 4 ve Xbox One platformları için kullanıma sunuldu!

Pro Evolution Soccer 2018 Online Betası yayınlandı. Konami'nin başarılı futbol simülasyon oyunu Pro Evolution Soccer 2018'in beta sürümü Playstation 4 oyuncuları için ücretsiz olarak yayınlandı. Kullanıcılar oyunu oynamak için Playstation Plus aboneliğine ihtiyaç duymayacak.

Oyunla beraber gelen tüm özellikler ve yenilikler Konami resmi web sitesi üzerinden duyuruldu.

Duyuruya göre Konami, PES severlere daha gerçekçi oyun hızı, stratejik dribbling ile pozisyon içinde daha fazla kontrol ve buna ek olarak daha iyi top saklama, ters ayakta yakalanan savunmacılar için ince hareketler, yenilenmiş frikik, penaltı vuruşu sistemi gibi yeni ve geliştirilmiş özellikler vaad ediyor. Bunların yanısıra saha çimleri, oyuncu tünelleri ve stadyum aydınlatmaları üzerinde de değişikler yapılmış.

Ayrıca tüm menüler için yeni arayüzler, myClub ve oyun planı ekranları için gerçek oyuncu fotoğrafları eklenmiş.

Topun fiziği daha özgür ve akıcı olarak yorumlansa da kimi oyuncular ise daha yavaş olduğundan şikayetçi.

PES 2018 France v Brazil

Beta sürümü ile oyuncular Brezilya ve Fransa milli takımları ile, 'Neu Sonne' Arena'da açık-yağmurlu hava, gündüz-gece zaman dilimi seçenekleri ile oynayabilecekler.

PES 2018 3v3

Öne çıkan çarpıcı bir özellik ise; oyunculara Quickmatch ve 2v2, 3v3 maç yapma imkanı sunulması.

Grafikler ve dinamikler daha akıcı ve iyileştirilmiş görünse de lisans problemi yine PES'in önündeki en büyük engel olacağa benziyor. Oynanabilirlik yönüne daha fazla önem verilmesi umut vaadeden bir gelişme. Konami oyunu bir adım daha öne taşımış. Ancak bu yenilikler PES serisini rekabette olduğu FIFA karşısında daha ileri taşır mı merak konusu..

Konami kullanıcıları beta süreci boyunca geridönüş anketine çağırıyor. Ankete katılma ödülü 10000 GP. Ödülü alabilmek için PES 2018 ve online beta hesaplarının aynı platformda olması ve myClub tutorial'ın tamamlanması gerekiyor.

Son olarak Konami, online beta sürümünün yayınlanması ile süregelen bağlantı sorunlarının farkında olduğunu, beta sürecinin ardından bu sorunların tamamen ortadan kalkacağını açıkladı. Zira oyuncular özellikle çok oyunculu 3v3 modunda oyun bulma süresinin uzun olmasından şikayetçi.

Beta süreci 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir