Pokemon GO Ocak Ayı Etkinliği Ayrıntıları Açıklandı

Pokemon GO Ocak Ayı Etkinliği Ayrıntıları Açıklandı
Pokemon GO'nun her ay etkinlik yapan bir yapımcıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu yapılan etkinlikler oyuncuların ilgisini epey çekmiş gibi gözüküyor. Aynı zamanda bu etkinlikler sürekli oyunun güncel kalmasını sağlıyor....

Pokemon GO'nun her ay etkinlik yapan bir yapımcıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu yapılan etkinlikler oyuncuların ilgisini epey çekmiş gibi gözüküyor. Aynı zamanda bu etkinlikler sürekli oyunun güncel kalmasını sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde ise Pokemon GO Ocak ayı etkinliğinin ayrıntıları oyunculara açıklandı.

Pokemon GO Ocak Ayı Etkinliği

Oyun bu ay eğitmenleri meşgul eden ve oyuncuları büyüleyen birçok etkinliğe sahip oldu. Bu etkinliğin detayları Ay Yeni Yılı olarak adlandırılan bir lansman sırasında açıklandı. Bu etkinliğin adı Crackling Voltage olarak açıklandı ve oyuna oyuncuları heyecanlandıracak birçok yenilik katacağı da duyuruldu. Bu etkinliğin ikinci yarısında oyuna Elektrik tipi Pokemon'un daha fazla görünmesi ve Team GO Rocket etkinliğinin de daha fazla aktif olacağı gibi oyuncuları heyecanlandıran değişikliklerin geleceği açıklandı.

Etkinliğin 27 Ocak'ta başlayacağı duyuruldu ve aynı zamanda bu etkinlikte vahşi Pokemon karşılaşmalarının olacağı söyleniyor. Ayrıca Ekans, Magnemite, Grimer, Electrike, Stunky, Blitzle, Ferroseed, Helioptile ve Grubbin pokemonlarının oyuncuların karşısına daha çok çıkacağı da söyleniyor. Şanslı oyuncular ise i doğada nadir bulunan Meltan ve Dedenne yavrularıyla karşılaşabilecek. Bu duyuru sırasında Helioptile pokemon da tanıtıldı. Crackling Voltage etkinliği başlamadan hemen önce The Land God Pokemon Tapu Coco, 25 Ocak'tan itibaren 5 yıldızlı raidlere geri dönecek.

Bu oyunda ilk kez oyuncular kendi parlak Tapu Coco'larını elde etme şansına sahip olabilecek. Ancak oyuncuların bu pokemonu avlamak için kısa bir süresi olacak. Umarız ki bu etkinlik çıktığında oyuncular tarafından daha büyük bir ilgi görür ve oyunun ömrü daha da uzun olur.