Playstation Plus Ağustos 2017 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus Ağustos 2017 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu
Playstation Plus Ağustos 2017 ücretsiz oyunları Sony tarafından bugün duyuruldu!Assassin's Creed: Freedom Cry ve Just Cause 3'ün başı çektiği listede PS Plus aboneleri için bu ayın ücretsiz oyunlarına ve platformlarına...

Playstation Plus Ağustos 2017 ücretsiz oyunları Sony tarafından bugün duyuruldu!

Assassin's Creed: Freedom Cry ve Just Cause 3'ün başı çektiği listede PS Plus aboneleri için bu ayın ücretsiz oyunlarına ve platformlarına birlikte göz atalım. İşte sizin için derlediğimiz Playstation Plus Ağustos 2017 Ücretsiz Oyunları:

  • Just Cause 3, PS4
  • Assassin’s Creed: Freedom Cry, PS4
  • Super Motherload, PS3
  • Snakeball, PS3
  • Downwell, PS Vita (PS4 Cross-buy ile)
  • Level 22, PS Vita

playstation plus ağustos 2017 ücretsiz oyunları

Just Cause 3

Square Enix'in 2015 yılında piyasaya sürdüğü open-world oyun serisinin son oyunu Just Cause 3 maceraya, yıkıma, patlamalara doyamayacağınız bir yapım. Rico ile yapabileceklerinizin sınırı yok. Oyundaki neredeyse her şey Rico'nun patlatmasını bekleyen birer bomba gibi. Heykelleri ve radarları yıkabilir, her şeyi birbirine bağlayarak patlatabilir, öldürebilir, arabaları yoldan çıkarabilirsin. Oyunun sunduğu imkanları yaratıcılıkla birleştirerek kendi aksiyonunu yarat.

Rico'nun uzun zamandır ayrı kaldığı Medici'ye dönmeye karar verir. O sırada General Di Ravello diktatörlüğü ilan etmiştir ve baskıcı yönetimini hissettirmektedir. Bunun üzerine Rico ekibi toplar ve ortalığı tam anlamıyla yıkar.

Oyundaki tek dezavantaj aksiyon çeşitliliği çok olsa da, bir süre sonra tekrara düşüyor gibi hissettirmesi. Buna rağmen zamanının ötesinde, oynanışı güzel ve akıcı bir oyun sizleri bekliyor.

Online modunda sürekli güncellenen liderler tablosu yaptığınız aksiyona göre sıralamanızı belirliyor ve rekabet faktörünü ön plana çıkarıyor.

Kısaca oyun kütüphanenize ekleyin ve patlatmaya, yıkmaya başlayın!

playstation plus ağustos 2017 ücretsiz oyunları

Assassin’s Creed: Freedom Cry

İlk çıktığında Assassin's Creed: Blackflag'a dlc olarak 2013 yılında çıkan oyun, daha sonra bağımsız bir yapım olarak yayınlandı.

Serinin bu oyununda Black Flag'de Edward'ın yardımcılığını yapan Adéwalé başrolde. Korsanlardan ayrılıp Assassin Tarikatına katıldıktan yıllar sonra Adéwalé kendini Saint-Domingue'de gemisi batmış halde bulur ve Batı Hint Adaları'ndaki vahşi katliamlara tanık olur. Ve özgürlük için her ne kadar kölelikle savaşırsa, o kadar Afrikalı bir köle olmaya çekilir ve kötü geçmişi yüzüne vurur.

Adéwalé'in adanın liderine karşı olan savaşını ele alan oyun, mekanikleri itibariyle Blackflag'le aynı olsa da, haritası eleştiri odağı olsa da, etkileyici hikayesiyle oynamaya değer.

Assassins Creed hayranları ya da kaçıranlar oyunu arşivlerine ekleyip oynamaya başlayabilecekler.

İyi Oyunlar!