PlayStation Eylül Kampanyası: PS4 Pro ve PS VR indirimi

PlayStation Türkiye Eylül Kampanyası’yla özellikle donanımlarda yapılan indirimleri duyurdu. 23-30 Eylül tarihleri arasındaki PlayStation Eylül Kampanyası ile PS4 Pro, PS VR Paketi, Days Gone kutulu sürümü ve DualShock 4’te indirimler başladı. Yapılan indirimlere daha yakından bakalım.

Öncelikle 1 TB PS4 Pro konsolu 3699 TL yerine 3199 TL’ye sunuluyor. Pakette sadece konsol ve 1 adet Dualshock 4 kontrol cihazı yer alıyor. Burada dikkat çeken nokta, konsolun açıklanan yaklaşık %14 indirimle bile internet üzerinde satış yapan bazı mağazalardan daha pahalı olması…

Bir diğer teklif de PlayStation VR‘da ve yaklaşık %20 indirim fırsatıyla geliyor. Sony’nin sanal gerçeklik deneyimi PS VR gözlüğü, PlayStation Camera ve PlayStation VR Worlds oyunuyla birlikte 2699 TL yerine 2159 TL olarak açıklandı. PS VR Paketi PS4 Pro’ya göre daha avantajlı bir teklif denebilir. Sanal gerçeklik dünyasına adım atmak isteyenler değerlendirebilirler.

PS4 konsolunda eğlenceyi katlamak isteyenler için siyah Dualshock 4 kontrol cihazı 499 TL yerine 329 TL’den satılacak. Hemen hemen şu anda piyasa standartlarında bir indirim ve denk gelirseniz alabilirsiniz…

Son olarak PS4’e özel Days Gone kutulu sürümüyle indirimde. Bend Studio’nun zombi kıyameti oyunu 449 TL yerine 229 TL. Days Gone şu anda PS Store‘da 429 TL ve indirim beklemek istemeyenler kutulu sürümü alabilirler.

PlayStation Eylül Kampanyası playstation

Kampanyanın 23-30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacağını tekrar hatırlatalım. PlayStation Eylül indirimlerini nasıl buldunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kaynak: Twitter