PES 2018 Demo Versiyonu Yayınlandı!

PES 2018 Demo Versiyonu Yayınlandı!
PES 2018'in çıkmasına az bir süre kaldı, fakat oyunu oynamak için sabırsızlanıyorsanız oyunun demo sürümü PS4, PS3 ve Xbox One platformları için yayınlandı. 4-5 GB arası boyuta sahip PES 2018 demo sürümü PC versiyonu için...

PES 2018'in çıkmasına az bir süre kaldı, fakat oyunu oynamak için sabırsızlanıyorsanız oyunun demo sürümü PS4, PS3 ve Xbox One platformları için yayınlandı. 4-5 GB arası boyuta sahip PES 2018 demo sürümü PC versiyonu için ise oynanabilir değil.

Barcelona, Liverpool, Borussia Dortmund, Inter Milan, Brezilya, Arjantin ve Almanya'nın da bulunduğu 11 takım, iki stadyumda oynanabilir: Dortmund'un stadı Signal Iduna Park ve Barcelona'nın stadı Camp Nou.

Temmuz ayında oyunun online beta versiyonu yayınlanmıştı. Online beta çok oyunculu deneyime izin verirken, bu sürüm sadece çevrimdışı oynanışa izin veriyor.

[yaziici id="338"]

Pes 2018 demo

Ayrıca Konami geçenlerde emekli İngiliz futbol yıldızı David Beckham'ın myClub'da oynanabilir bir Efsane olacağını duyurdu. Beckham, daha önce Konami'ye dava açma tehdidinde bulunan, daha sonra uzlaşan Diego Maradona'yı da içeren oynanabilir Efsaneler listesine girdi.

PES 2018 çıkış tarihi ne zaman?

PES 2018, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için rakibi FIFA 18'in yaklaşık iki hafta öncesinde dünya çapında 12 Eylül'de çıkacak.

Oyunun Playstation Store sayfasına buradan gidedebilir ve demo sürümünü deneyebilirsiniz.