NBA Live 18'e WNBA Takımları Ekleniyor!

NBA Live 18'e WNBA Takımları Ekleniyor!
Electronic Arts'ın yaptığı açıklamaya göre NBA Live 18, WNBA takımları ve kadroları ile gelecek. Böylece ilk defa kadın basketbol takımları bir oyunda yer almış olacak.Daha önce FIFA 16 ile kadın takımları Fifa serisinde...

Electronic Arts'ın yaptığı açıklamaya göre NBA Live 18, WNBA takımları ve kadroları ile gelecek. Böylece ilk defa kadın basketbol takımları bir oyunda yer almış olacak.

Daha önce FIFA 16 ile kadın takımları Fifa serisinde yer edinmeye başlamıştı. Şimdi ise 12 WNBA takımı ve bütün kadroları NBA Live 18'de oynanabilir olacak. Kadınlar Ulusal Basketbol Birleşimi (WNBA) 20 yılı aşkın süredir var ve Lisa Leslie, Sue Bird gibi efsane isimler, NBA Street oyununda görülmüşlerdi.

Oyunun baş yapımcısı Mike Mahar; WNBA yıldızlarının büyük bir yüzdesinin EA Sports Tiburon (diğer oyunlardaki sporcuların da taramasının yapıldığı) stüdyolarında taramalarının yapıldığını ve yıl boyunca devam edeceğini söyledi. Mike Mahar sözlerine: "Üründeki seçenekleri genişleten harika bir ortaklık ve yükselmek için bir basamak. Kadın karakterlerle güzel uygulamalar olacak. Oyundaki görünüşleriyle ilgili yenilikleri daha sonra eklenecek." şeklinde devam etti.

İşte Maya Moore, Diana Taurasi, Elena Delle Donne, ve Brittney Griner gibi starların yer aldığı NBA Live 18, WNBA tanıtım videosu

WNBA, sadece NBA Live 18'de yer alacak. 2k Games tarafından Eylül ayında yayınlanacak olan NBA 2k18 bu değişikliklere dahil olmayacak.

NBA Live 18'in ücretsiz demosu 11 Ağustos'ta Playstation 4 platformuna sunulacak. Oyunun tam sürümünün çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi ise henüz yok.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir