Mafia III’ten Yeni Video Geldi

Hemen hemen herkesin bir zamanlar bir platformda oynadığı bir oyun, Mafia. 7 Ekim 2016‘da bizlere sunulacak Mafia III ps oyuna ait 13 dakikalık yeni gameplay olarak adlandırılan oynanış videosu sunuldu.

2K Games‘in belkide en çok beklenen oyunuydu Mafia III. Aradan uzun yıllar geçmesine dahi herkes büyük bir heyecan ile bekliyordu. Son olarak 2K Games tarafından paylaşılan bu video ise adrenalin seviyemizi tavana vurdu.

Mafia III’ten heyecanlandıran video

Oyunda 1960 dan sonara ırkçılığın en fazla şekilde yaşandığı şehrindeyiz. Mafia III‘e 1968 yılında başlıyoruz. Yani diğer oyunlardan küçük bir sürpriz bozan vermek gerekirse Martin Luther King’in öldürüldüğü yıl. O yıllarda en hareketli şehirlerden olan New Orleans‘ta sakin bir sabahta ana karakterimiz ile oyuna giriş yapıyoruz. Ps oyunda ana karakterimizin ismi Lincoln Clay. Tahmin edebileceğiniz gibi fakir bir aileden gelen iri yarı yapılı biri. Oyunun ana konusu ırkçılık olduğundan karakterimizde tabii ki melez. Yani Siyahi bir babadan ve beyaz bir anadan dünyaya gelmiş. Karakterimiz Lincoln Clay çocukluk yıllarını yatılı bir okulda geçiriyor. Daha sonra evlatlık alınan Lincoln Clay zorlu bir çocukluk dönemi geçiriyor. Ps Oyunumuz ise Lincoln’ün Vietnam savaşından dönüp hayata atılmasıyla başlıyor. Ancak tabii ki zorlu bir çocukluğun üstüne Vietnam savaşından dönen ana karakterimiz Lincoln artık eskisi gibi olmayacaktır. Hepinize Ps Oyun ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Sizleri Mafia 3 ile baş başa bırakıyoruz.

Oyun hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Mafia’nın resmi sitesine bakabilirsiniz.