Genshin Impact 3.5 Güncellemesi Yeni Karakterler Sunuyor

Genshin Impact 3.5 Güncellemesi Yeni Karakterler Sunuyor
Genshin Impact 3.5 güncellemesi ile iki yeni karakterin geleceği resmen açıklandı. Daha önce de bu iki yeni karakterin geleceği söyleniyordu. Ancak bu karakterlerin ne zaman geleceği bilinmiyordu. Geçtiğimiz günlerde oyunun geliştiricisi...

Genshin Impact 3.5 güncellemesi ile iki yeni karakterin geleceği resmen açıklandı. Daha önce de bu iki yeni karakterin geleceği söyleniyordu. Ancak bu karakterlerin ne zaman geleceği bilinmiyordu. Geçtiğimiz günlerde oyunun geliştiricisi olan HoYoverse bu karakterlerin geleceğini resmen açıkladı. Bu gelişmenin oyuncuları heyecanlandırdığı düşünülüyor.

Genshin Impact 3.5 Güncellemesi Çok Beklenen İki Yeni Karakter Oyunculara Sunuyor

Genshin Impact 3.5 güncellemesi Dehya ve Mika zaten çok beklenen karakterlerden biriydi. Geçtiğimiz günlerde bu karakterlerin geleceği oyunun geliştiricisi HoYoverse tarafından açıklandı. Henüz 3.4 güncellemesi oyuna gelmemiş olsa da bu gelişme oyunculara epey heyecanlandırdı. Dehya'nın 5 yıldızlı bir karakter olacağı söyleniyor. Mikanın ise Dehya'ya göre 1 yıldız daha düşük olacağı da oyuncular tarafında düşünülüyor. Ayrıca oyuncular bu iki karakteri aynı afişte görmeyi bekliyor.

HoYoverse'den sonra Genshin Impact resmi sosyal medya hesaplarından bu açıklamayı resmen onayladı. Oyunun resmi hesapların da Dehya alev yeleli olarak da bilinen Eremitler'in yetenekli bir paralı askeri olarak tanıtılıyor. Bu kabile oyunun resmi hikayesinde birçok kez önümüze çıkmıştı.  Önceki  sızıntılara göre karakterin elemental yeteneği, karakterin sahada olmadığı zamanlarda diğer oyunculara hasar verecek. Oyuncular Dehya'nın DPS rolünde çıkartılacağını tahmin ediyor. Bunun sebebi olarak karakterin elemental yeteneği gösteriliyor.

Diğer karakter Mika zaten Mondstadt bölgesinde düzenlenen  Ballads and Brews etkinliğinde de ön plana çıkmıştı. Bu açılış Mika'nın Cryo öğesini kullanacağını resmen doğrulamıştı. Görünüşe göre bu karakterin gücü daha mistik ögelerden geliyor. Ancak bu durum sadece 3.5 güncellemesinin beta sürümünde doğrulanacak. Mika'nın Özgürlük Şehri'nden olması, birçok oyuncuya hikâyenin ilk bölgesine geri döneceklerini düşündürttü. Genshin Impact'ın 3.4 güncellemesi yakın zamanda önümüze gelecek ve ondan sonra 3.5 güncellemesini bekleyeceğiz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir