Fortnite En İyi 10 Oyun Efsanesi Görünümü

Fortnite En İyi 10 Oyun Efsanesi Görünümü
Fortnite için bugüne kadar pek çok skin oyun içerisine eklendi. Biz de en iyi 10 Oyun Efsanesi görünümünü bir araya getiriyoruz.

Fortnite geçiş içeriği, ister kostümler, ister silahlar veya Fortnite adasındaki konumlar olsun, markayla neredeyse eşanlamlı hale geliyor. Piyasadaki hemen hemen her önemli oyun serisinin hayranları için yapım özel ögelere sahiptir. Birkaç farklı anime özelliği, TV şovu, film ve hatta Marvel ve DC geçişleri oyun içerisinde yer alıyor. Fortnite'daki en ünlü geçişlerden biri Gaming Legends serisidir. Bu seri, tahmin ettiğiniz gibi all-star video oyunu serilerinden karakter görünümleri içeriyor.

fortnite-en-iyi-10-oyun-efsanesi-gorunumu

Geralt - The Witcher

Fortnite için en beklenmedik açıklamalardan biri, The Witcher ile geçiş olayıydı. Bölüm 3 Sezon 4'ün son canlı etkinliği sırasında hayranlar, Roach ve Geralt'ı uzayda yüzerken gördüler. Bu kıyafet ayrıca gümüş ve çelik bir kılıç desteği, hasat aracı olarak bir Witcher kılıcı ve hatta Igni büyüsünü sergileyen bir emote ile birlikte gelir. Görünüm harika görünüyor.

fortnite-en-iyi-10-oyun-efsanesi-gorunumu

Master Chief - Halo

Xbox hayranları bir gün Fortnite'ın Xbox'a özel video oyunu serisi Halo ile işbirliğini açıkladığında hoş bir sürpriz yaşadılar. Açıklama sırasında, Master Chief kendi karavanında mücadele ederken görülebiliyor. Master Chief yalnızca elde edilebilir bir kıyafet değil, aynı zamanda mat siyah ek bir stile de sahiptir. Oyuncular Master Chief paketini satın alırlarsa, Gravity Hammer hasat aracına, UNSC Pelican planörüne ve hatta bir Lil' Warthog ifadesine sahip oluyorlar.

fortnite-en-iyi-10-oyun-efsanesi-gorunumu

Kratos - God of War

Xbox tutkunları, Master Chief'in eklenmesiyle küçük bir hayran hizmeti alırken, PlayStation hayranları da Kratos'un oyuna eklenmesiyle konsola özel kıyafetlerin tadını çıkardı. PlayStation'ın beğenilen God of War serisinden Kratos, battle royale oyununda God of War 2018 görünümünde yer alıyor. Ayrıca zırhla süslenmiş ek bir stili var. Kratos'un Leviathan Baltasına, Koruyucu Kalkanına erişimi var ve hatta Mimir'in kafasına destek olarak sahiptir.

fortnite-en-iyi-10-oyun-efsanesi-gorunumu

A Goat - Goat Simulator

Goat Simulator 2 yayınlandığında, Fortnite ve keçi hayranları, keçi temalı bir karakter kıyafeti olacağını görünce heyecanlandılar. Cilt uygun bir şekilde "A Goat" olarak adlandırıldı. Bu skin insan büyüklüğünde bir keçi, sanki bir insanmış gibi duruyor.

Lara Croft - Tomb Raider

Bölüm 2 Sezon 6, vahşi doğa temalı pek çok orijinal karakter içeriyordu. Birçok oyuncunun savaş geçişini satın almasının tek nedeni olan bir çapraz karakter Lara Croft olmuştu. Savaş geçişine bağlıydı, bu yüzden ne yazık ki oyuncular artık dış görünümü elde edemiyor. Yine de, bu gerçek tek başına skini çok daha değerli ve nadir kılar. Lara Croft, yeniden düzenlenmiş görünümünde öne çıkıyor, ancak hayranlar bir nostalji için onun klasik görünümüne de geçebiliyorlar.

Jill Valentine - Resident Evil

Resident Evil, piyasadaki en büyük Capcom serilerinden biridir. Pek çok oyuncu favori Resident Evil karakterlerinin oynanabilir karakterler olarak Fortnite'a eklendiğini görmekten heyecan duydu. Chris Redfield ve Jill Valentine eklendi ve ikisi de muhteşem görünüyordu. Jill Valentine, başlangıçta klasik Resident Evil 3 kıyafetiyle karşımıza çıkıyor. Ancak oyuncular onun alternatif kostümüne de geçebilirler. Alternatif kostüm, basitçe onun Resident Evil 3 Remake görünümüdür.

Nathan Drake - Uncharted

Uncharted canlı aksiyon filmi yayınlandıktan sonra Fortnite, Nathan Drake ve Chloe Frazer'ı Fortnite eşya mağazasına getirdikleri için PlayStation serisiyle işbirliğini kısa süre sonra açıkladı. Nathan Drake, ilk başta Tom Holland'ın filmden yorumu olarak gösteriliyordu. Hayranların şansına, Uncharted 4: A Thief's End'den Nathan Drake'in video oyunu versiyonuna da geçebiliyorlar. Oyuncular paketi satın aldıysa, İkinci El Sabre toplama aletini, planör olarak Sully's Plane'ı ve Nathan'ın günlüğünü içeren bir ifadeye de sahip oldu.

Doom Slayer - Doom

The Witcher serisinden Geralt, Chapter 4 Season 2 sırasında oyuna eklenen tek Gaming Legends serisi görünümü değildi. DOOM'un yeniden başlatılmasından Doom Slayer da oyuna eklendi ve oyuncular, oyunun kostümünü satın alarak kolayca kostüme sahip olabildiler. DOOM hayranları, Ember Zırhından Phobos Zırhına kadar Doom Slayer'ın sahip olduğu pek çok ek kostüm tarzına bile sahip olabiliyorlar. Oyuncular ayrıca oyunda Crucible Sword toplama aracını ve hatta bir Cacodemon planörünü elde edebiliyor.

Chun-Li - Street Fighter

Fortnite'taki en popüler Oyun Efsaneleri serisi görünümlerinden biri Chun-Li görünümüdür. Chun-Li, Fortnite eşya dükkanında Ryu ile birlikte oyuncularla tanıştı. Ancak kolayca daha popüler oldu. Chun-Li için iki stil vardır. Biri onun klasik görünümünü, diğeri ise daha yeni görünümünü öne çıkarır. Oyuncular, CHun-Li için Şimşek Tekmesi ifadesini bile kullanabiliyor. Arka süsü, Street Fighter'ı içeren nostaljik bir atari makinesi olan Super-Cab Masher oldu.

Arcane Jinx - League of Legends

Netflix nihayet League of Legends ile animasyon şov işbirliğini yayınladığında, hayranlar sadece şovun karakterlerin hakkını vermesine sevinebildi. Animasyon, serinin eski ve yeni hayranları tarafından da büyük beğeni topladı. Gösteri bir süre sonra yayınlandıktan sonra Fortnite, League of Legends karakterini oyuncuların onu eşya dükkanından satın almalarına izin vererek battle royale oyununa getirdi. Jinx'in back-bling'i aynı zamanda ikonik Dream Monkey'i de içeriyor ve Pow Pow Crusher hasat aletini taşıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir