Forspoken Final Boss Sızdırıldı

Forspoken Final Boss Sızdırıldı
Bildiğiniz üzere Forspoken yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. Ayrıca oyun hakkında birçok spoiler haberi durmadan oyunculara sunuluyor. Oyuncular yeni bir sızıntı görmeden oyunun çıkmasını isterken yeni bir...

Bildiğiniz üzere Forspoken yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. Ayrıca oyun hakkında birçok spoiler haberi durmadan oyunculara sunuluyor. Oyuncular yeni bir sızıntı görmeden oyunun çıkmasını isterken yeni bir sızıntıyla daha karşı karşıya kaldı. Forspoken Final Boss internette yayınlanan bir video ile oyunculara sunuldu.

Forspoken Final Boss

Forspoken'ın son patronunun oyun planı, Ocak 2023'te resmi olarak piyasaya sürülmesinden sadece birkaç gün önce internete sızdırıldı. Aynı zamanda Forspoken bu senenin çıkacak en kaliteli oyunlarından biri olarak görülüyor. Zaten Forspoken fragmanı yayınlandıktan sonra oyuncuların beklentileri düşüşe geçmişti. Bu sızıntıların yayınlanmasıyla oyuncuların beklentileri daha da düşüşe geçti.

Bu sızıntılardan sonra Forspoken için bir demo yayınlandı. Bu oyuncuların heyecanını az da olsa arttırmıştı. Şimdilerde ise Forspoken'ın final boss internete sızdırıldı. eXputer tarafından bildirildiği üzere bu sızıntı, final boss'unu ve oyunun sonu gibi görünen 20 dk’lık bir kesit yayınlıyor. Video da kahraman Frey'in bir ejderhaya binmesi ve ateşli saldırısıyla düşman ordularını öldürmesiyle başlayan bir sahne gösteriliyor.

Kullanıcılar daha sonra, oyunun bu noktasında 52. seviyede olduğu Forspoken'ın yetenek ağacına bir bakış atıyor. Son ara sahne ise dediğimiz gibi  Forspoken'ın sonunu bize gösteriyor gibi duruyor. Umarız ki oyuncular daha fazla spoiler yemeden oyuna ulaşır ve şirket bu sızıntılar için daha fazla önlem alır. Son olarak Forspoken'ın 24 Ocak 2023'te PS5 ve PC için çıkacağını söyleyebiliriz.