Fashion Police Squad Konsol Çıkış Tarihi Açıklandı

Fashion Police Squad Konsol Çıkış Tarihi Açıklandı
Çok beklenen birinci şahıs nişancı Fashion Police Squad Switch, Xbox ve PlayStation konsollarına ne zaman geleceği açıklandı. Bu gelişme Retro temalı oyunları seven  oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat olarak...

Çok beklenen birinci şahıs nişancı Fashion Police Squad Switch, Xbox ve PlayStation konsollarına ne zaman geleceği açıklandı. Bu gelişme Retro temalı oyunları seven  oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülüyor. Zaten Fashion Police Squad konsol çıkış tarihi oyuncular tarafından bekleniyordu ve yakında geleceği tahmin ediliyordu.

Fashion Police Squad Konsol Çıkış Tarihi

Oyun bağımsız bir stüdyo olan Mopeful Games tarafından geliştirilmişti ve oyuncular bu oyunda odaya karşı suçlarla savaşan Çavuş Des rolünü üstleniyor. Belt of Justice ve Tailormade Sewing Machine gibi giyim temalı silahlarla donanmış oyuncular, şehri sandaletler ve üzerinize tam oturmayan takım elbiseli çoraplar gibi moda taklitlerinden insanları kurtarmayı amaçlıyor.  İlk olarak Ağustos 2022'de PC'de piyasaya sürülen bu oyunun kullanıcı puanlarını  7,4 olarak görüyoruz.

Oyun genel olarak farklı bir yapıya sahip olduğu için oyuncuların epey ilgisini çekmişti. Bu ilgiise oyunun konsol tarafında çok istenmesine sebep olmuştu. Geçtiğimiz günlerde oyunun yayıncısı olan No More Robots'un 19 Ocak'ta YouTube'a yüklediği yeni bir fragmanla Fashion Police Squad'ın konsola geleceğini resmen duyurdu. Bu fragman henüz çok fazla izlenmediyse de bu fragmanın  başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek. Yaklaşık bir dakika olan bu fragman  izleyicilere retro esintili bu oyundan ne bekleyebilecekleri konusunda bilgi veriyor. Oyun şuan sadece PC tarafında oynanabiliyor olsa da  2 Şubat 2023'te PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için de oynanabilir hale gelecek.