Dead Space Remake Trophy Listesi Sızdırıldı

Dead Space Remake Trophy Listesi Sızdırıldı
Bildiğiniz üzere Dead Space ilk çıktığı ilk zamanlardan beri sevilen ve oyuncular tarafından ilgi gören bir oyun. Bu ilgiye şirket karşılıksız kalmamış ve oyunun yeniden yapımını yapmak için kolları sıvamıştı. Bu yeniden...

Bildiğiniz üzere Dead Space ilk çıktığı ilk zamanlardan beri sevilen ve oyuncular tarafından ilgi gören bir oyun. Bu ilgiye şirket karşılıksız kalmamış ve oyunun yeniden yapımını yapmak için kolları sıvamıştı. Bu yeniden yapımıada ilgi fazlasıyla gelmişti. Geçtiğimiz günlerde ise Dead Space Remake trophy listesi oyunculara sızdırıldı.

Dead Space Remake Trophy Listesi

Yaklaşan Dead Space Remake için hazırlanan trophy listesi bu merakla beklenen korku oyununun çıkışından önce sızdırıldı. Liste genel olarak heyecan verici görünüyor ve Dead Space yeniden yapım listesinde benzersiz bir şey olduğunu görüyoruz. Orijinal Dead Space hayranları, yeni oyunu eski oyunla karşılaştırmak, k ve EA Motive'in neyi değiştirdiğini görmek için bu listeye bakabilir.

Orijinal Dead Space'in kazanılması gereken çok zorlu bir PlayStation kupası seçimine sahip olduğu zaten biliniyordu. Bilinene göre 50'ye yakın kupa var. Dead Space bölümlerini tamamlamak, silah kullanmak ve belirli düşman türlerini öldürmek gibi bir klasik oyun mantığına sahip olsa da oyunda zor kupalar olduğunu söylemekte fayda var. Sızıntıya göre bu zorlu ödülleri oyunu en zor seviyesinde bitirmek, oyunu sadece Plazma Kesici kullanarak ve başka hiçbir silah kullanmadan tamamlamak ve tüm silahları ve ekipmanı yükseltmek gibi görevleri tamamlayarak alabileceksiniz. Bu sızıntı oyuncaları epey heyecanlandırmış gibi gözüküyor. 

Ayrıca bu listede tamamlanması imkânsız görevlerde var. Son olarak Dead Space Remake'nin PC, PS5 ve Xbox Series X/S için 27 Ocak'ta çıkabileceğini söyleyebiliriz.