Dead Rising 4 Playstation 4 için Duyuruldu

Dead Rising 4 Playstation 4 için Duyuruldu
Dead Rising 4 Playstation 4 için 5 Aralık tarihinde çıkış yapacak.Yapımcı Capcom Dead Rising 4'ün Playstation 4 Xbox One'ın en büyük third-party oyunlarından Dead Rising'in Playstation 4 platformuna, ekstra içeriklerle geleceğini...

Dead Rising 4 Playstation 4 için 5 Aralık tarihinde çıkış yapacak.

Yapımcı Capcom Dead Rising 4'ün Playstation 4 Xbox One'ın en büyük third-party oyunlarından Dead Rising'in Playstation 4 platformuna, ekstra içeriklerle geleceğini açıkladı. Capcom Vancouver sadece oyunu platforma getirmekle kalmayıp Dead Rising 4: Frank's Big Package'i duyurdu. Oyun daha önce sunulan DLC'ler, yamalar, ve Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf ile gelecek. Paket bir çok kostüm, özel saldırılar ve klasik Capcom karakterlerini içerecek.

Capcom tarafından açıklanan yenilikler şu şekilde:

Dead Rising 4: Tüm zorluk ayarları ile ana oyunun en son sürümü.

Tüm indirilebilir içerikler: Stocking Stuffer Holiday Pack, Frank Rising ve Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf.

Tüm bonus içerikler: Street Fighter Kostüm Paketi, My Bloody Valentine Paketi, Candy Cane Crossbow, Slicecycle, Sir-Ice-A-Lot, Ugly Winter Sweater ve X-Fists.

Capcom Heroes: Kahramanımız Frank West'in birçok kıyafet giymesine ve klasik Capcom karakterlerinden esinlenerek özel saldırılar yapmasına olanak tanıyan Dead Rising 4 hikayesini deneyimlemenin yeni bir yolu.

Dead Rising 4 "zombi katliamı için en büyük ve en muhteşem oyun" olarak nitelendiriliyor.

Dead Rising 4: Frank's Big Package fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir