Curse of the Sea Rats Resmi Çıkış Tarihi Onaylandı

Curse of the Sea Rats Resmi Çıkış Tarihi Onaylandı
Bildiğiniz üzere Curse of the Sea Rats yılın çok beklenen aksiyon-platform oyunlarından biriydi.  Ayrıca bu oyun kötü şöhretli korsan cadı Flora Burn tarafından farelere dönüştürülen İngiliz imparatorluğunun dört mahkumunun...

Bildiğiniz üzere Curse of the Sea Rats yılın çok beklenen aksiyon-platform oyunlarından biriydi.  Ayrıca bu oyun kötü şöhretli korsan cadı Flora Burn tarafından farelere dönüştürülen İngiliz imparatorluğunun dört mahkumunun destansı yolculuğunu anlatıyor. Hikayesinin bu ilgi çekiciliği de oyuncuların ilgisini üzerine çekiyor.

Curse of the Sea Rats Resmi Çıkış Tarihi 

Oyun, şirketin 2019'da Petoons Party'yi piyasaya sürmesinden sonra Petoons Studio tarafından oluşturulan ikinci oyun olarak karşımıza çıkıyor. Curse of the Sea Rats ilk yaratılışından çok farklı bir oyun tarzı sunsa da geliştirici oyunu yeni ratoidvania oyunu ya da kalabalık indie video oyunu olarak tanımlıyor. Hayranların Curse of the Sea Rats'ı oynamaya başlamak için  6 Nisan'ı beklemesi gerekecek. Ne yazık ki oyunun yayınlanmasına iki aydan uzun bir süre var ve bu durum oyuncuları biraz hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü oyunun daha erken gelmesi bekleniyordu.

curse-of-the-sea-rats-resmi-cikis-tarihi-onaylandi

Oyunun yeni fragmanının elle çizilmiş resimlere  sahip olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca fragmanda dev fareler, canavarlar, dev bir yengeç ve deniz yaratığı gibi düşmanların dövüşünü görüyoruz. Hatta fragmanda düşmanların kendi dövüşlerine yardımcı olmak için, her iki taraftaki oyunculara ateş eden bir gemiden gülleler ve kısmen ekranı çevreleyen bitkilerin arkasına saklanan ahtapot dokunaçları gibi çeşitli çevresel nesneleri de kullanıyor. Son olarak oyununun çıkış tarihi  6 Nisan 2023 olarak açıklandı ve PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek.